Günde yarım saat spor yapsam yararı olur mu?

Kilo problemim yok. Sadece biraz sıkılaşmak istiyorum. Geçen yıl spora gidiyordum. Öğrendiğim hareketleri günde yarım saat yaparsam yararı olur mu? Dediğim gibi öyle çok büyük bir sorunum yok.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• tabik i yararı olur be mekik çek mutlaka

1|0
    0|0
    • 10 yapabiliyorum sadece. 😕

• hım :D olsun be daha başlangıç hem ileride arttır dın mı harika olursun bide koşu yapabiliyosan mutlaka koş. hem yüzmeyide dene

En İyi Kız Görüşü

• Aksatmadan yaparsan evet çok faydası olur 🙏🏻 ama tavsiyem onu 1 saate çıkarman çünkü ısınman lazım ilk önce 😊 Hareketlerine squatıda ekle sıkılaşmak istiyorsan düzgün bir kalçadan başlaman lazım 🙏🏻 mümkün oldugunca mekik çek belin incelsin ve karnın sertleşsin 🙏🏻 iyi sporlar 😻

1|0
    0|0
    • Bazı günler yarım saat yürüyüp eve dönüp öyle çalışıyorum 1 saat gibi oluyor ☺😅 Mekik 10 defa yapabiliyorum. Bazen o da olmuyor. Gücüm kalmıyor. Mekik için benzer hareketler var onları 40 yapiyorum

• Dikkatli yap hareketlerini vücuduna zarar vericek şeyler yapma 🙏🏻

Erkekler Ne Diyor 13

• 15 dk ısınma hareketleri koşu bisiklet vs tempolu yürüyüş olur , esneme hareketleri , mümkünse dambell hareketleri , veya belediyenin parkları var spor Aletleri olur onların da faydası olabilir

1|0
    0|0
  • hiç yapmamaktan iyidir ama oturduğunda hayvan gibi yersen pek değişiklik olmaz

1|0
    0|0
    • Eskisine göre daha dikkatli yiyorum

• Canan Karatay tavsiye ederim sana. Bu kadını dinle derim :)

• Sporun her türlüsü faydalı

1|0
    0|0
  • Sporun her hareketi illaki yararı olur.

1|0
    0|0
  • Olur tabi. Ama yemene de dikkat edeceksin. Abur cubur yemeyeceksin, doğru düzgün protein yağ karbonhidrat alacaksın, kuru fasülye gibi şeyler de yiyeceksin ki yararı olsun. Sadece spor yine yararlı olur da bıraktığın an geri alırsın.

1|0
    0|0
    • Kendime de sana da yalan söyleyemem ☺ Hiç abur cubur yemiyorum diyemem. Ama eskisine göre daha dikkatliyim.

• Hiç yapmamaktan iyidir ama 15 dakika veya biraz daha ekle.

1|0
    0|0
  • hiç yapmamaktan iyidir olur tabi

1|0
    0|0
  • kilo problenin yoksa olur tabiki

1|0
    0|0
  • En az bir saat oda aralıksız

0|0
    0|0
  • Hareketten calmazsan ya da setten sıkıntı yok