Aşırı kilo verme sonucu göğüste sarkma sporla düzelir mi?

Hangi sporlar etkili olur yoksa çaresi yok mu bunun?

0|1
1318

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dokusuna göre değişir. Yağlar gittiği için doku az kalıp aşağı sarkar. Güç çalışmalısın. Kelebek tarzı hareketler yapmalisin ağırlıkla.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• evet düzenli spor ile kaybolur

1|0
    0|0
  • Artık iflah olmaz zamanında kilodan dolgun ve dik gözüken gögüsler şimdi maskeyi düşürdü malesef

0|0
    0|0
  • sarkmayı kas şeklinde düzeltebilirsin

1|0
    0|0
  • kısmen düzelebilir fakat sarkma ameliyatlık boyutta olmamaı.

0|0
    0|0
  • düzenli olarak spor yapmanın tabiki faydası olur ama asıl faydası olucak şey senin aldığın besinler badem yağı ceviz yağı balık yaği gibi şeylerle birlikte çok fazla su tüketmen lazım 4 yıldır düzeni olarak spor yapıyorum ve her ince ayrıntısına kadar arastırıyorum internetten sende araştırabilirsin derinin toplanması için eski haline dönmesi için su tüketimini arttırım bu dediğim yağları alman lazım ben doğallıktan yana olduğum için bunların yağını değilde günde karışık 1 avuç kadar çerez yemeni ve bol bol su içmeni tavsiye edebilirim ama bu 1-2 haftada düzelicek bişey değil çok fazla klo kaybın olduysa düzelmesi 2-3 yılı bulabilir

0|0
    0|0
  • Düzelir

1|0
    0|0
  • biraz araştırın biz erkekler daha çok araştırıyoruz resmen hergün gögüs bölgenı soguksu ile yıka ve masaj yap internetten bağ dokusunu geliştrren kremler var sonra onu sür 3 ayda dikleştiğini görürsün

0|0
    0|0
  • düzelebilirrr

0|0
    0|0
  • Düzelir. .

0|0
    0|0
  • Evet düzelir daha sıkı bir görünüme sahip olabilirsin merak etme
    ama kesinlikle dikkat etme gerekn nokta spor sütyenleri kullanmalasın yoksa sarkar

0|0
    0|0
  • Spor isi sabir isi ben kas yapmak icin gitmistim 1 hafta dayandim bana para vererek is yapiyormusim geldi ve kendimi aptal gibi hissettim:) ama bnce bir body salonuna gidip oradaki hocalardan daha net bilgi alabilirsin

0|0
    0|0
  • bir parçada olsa toparlarsın

0|0
    0|0
  • Düzelir. Fitness ile.

0|0
    0|0
  • sarkık gögüs :Dd yaşşın kaç belki kilodan değildir

0|0
    0|0
  • emmeyle duzelırr

0|0
    0|0
  • estetik yaptır.

0|0
    0|0
  • bol bol çocok doğur sen bile inanamayacaksın şekillerine...

0|0
    0|0
    • Emzirdikten sonra daha beter olur

Kızlar Ne Diyor 12

• Dik tutucu sütyen kullan yatarken bile ancak bu şekil az Ada'm olur

0|0
    0|0
  • aşırı kıloyu sporla verseydın daha ıyı olurdu ama... yanı meselaa sureklı sutyen takmalısın sutyensız asla gezme vee bazı hareketler var onları yaparsan duzelme olabılır ama bır de dık durr onun dısında cok mucızevı bırsey dıye bılıyorum

0|0
    0|0
  • En etkili gohus sporu sinavdir... Normal. sinav cekemiyorsan yarim sinav cek.. Youtubta yaz hemen cikar :)

0|0
    0|0
    • Allah iyiligini versin 😄 ben de sinav diye okuyorum ne alakasi var dersin sınavin diyodum hahaha

• Tabiki etkisi olur

0|0
    0|0
  • Her gece ve sabah nemlendirici sürüp masaj yap, internette okumuştum yararlıymış

0|1
    0|0
  • Göğüs çalışcan spor salonunda

0|0
    0|0
  • Anca estetikle.

0|0
    0|0
  • Bilgili birine danışman lazım

0|0
    0|0
    • Ya gidicem salona ama faydası olacaksa yoksa oralarda hocalar oluyor. Mümkün mü onu merak ediyorum. sporcu kızların cok diri duruyor mesela

• Şansını dene bence

• Sarktıysa düzeltemezsin göģüs egzersizi falan diye bisey yokki.

0|0
    0|0
  • Düzelse bile eskisi gibi olmaz

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum..

0|0
    0|0
    • biraz araştırın biz erkekler daha çok araştırıyoruz resmen hergün gögüs bölgenı soguksu ile yıka ve masaj yap internetten bağ dokusunu geliştrren kremler var sonra onu sür 3 ayda dikleştiğini görürsün

• Ben de 20 kilo verdim dikler ama eskisi kadar değil ki benim göğüsler küçük ve 7 8 kilo daha vermem lazim napicam bilmiyorum

0|0
    0|0

• Yikiyorum

Yükleniyor... ;