Spora başlayalı çok pis iştahım açıldı ve kilo aldım ya neden böyle oldu sizce?

Gizli Üye
fitnesa başlamadan önce böyle sürekli acıkmıyordum. eskiden 6 dan sonra bişey yemiyordum sadece çay falan içiyordum. Şimdi akşam 10 da bile bişeyler yemek istiyorum tutamıyorum kendimi. ;(

Spora giderken falan bişey atıştırıyorum eğer yemessem spor yapamıyorum halsiz kalıyorum.

sizce bir sağlık problemim mi var bu kadar acıkmam ve halsiz kalmam normalmi?

Nasıl beslenmeliyim örnek verirseniz çok mutlu olurum?
Spora başlayalı çok pis iştahım açıldı ve kilo aldım ya neden böyle oldu sizce?