Fitness a gitmek istiyorum. Kac ayda etkisini gösterir?

Kilom şu an iyi ama ben fizigimin daha iyi olmasi icin gitmek istiyorum.53 kiloyum bel ve karin duz ve ince olmasini istiyorum. Kac ay gitsem istediğim gibi fizigim olur? Ve kac saat ve gun gitmem gerekir?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Farkı 3 ayda kendin , 6 ayda karşıdaki kişi görür.

Haftanın 3 günü ideal. Her gidişinde 1-2 saat zaman geçirsen yeterli.

0|0
    0|0
    • Fazlaymis ya ben 1 2 ayda olur saniyordum. Çünkü oyle kalinlik yok belimde ve gobegimde

• Istanbuldayin

• Pendik tarafındaysan bildiğim kadarıyla merkez tarafı öyle pahalı değil. Ama lüx biyerde hoca denetimiyle hoca ilgisiyle çalışırsan bu fiyat biraz daha yükselebilir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 sene falan.

0|0
    0|0
  • yazan arkadaşlara katılıyorum 3 4 aylık dilimde kendinizdeki değişimi görüceksinizdir. Önemli olan nizami ve düzenli spor yapmak başarılar :)

0|0
    0|0
    • Yediklerim onemli mi

• Body diğer spor oranla çok Protein ve kalori gerektiren bir sporduruevet gerekir.

• Çok Pardon sorular karıştı cevap evet diyet gerekli yine Proteinli şeyler yiyerek desteklenir sguat bel basınla için bulunmaz kaftan sonuçlar seni bile şaşırtacak popo yukarı kalkacak ve sertleşicek :)

• haftada 3 ya da 4 gün gidebilirsin. 2 3 ay gittiğinde göreceksin vücudunda değişiklikler olduğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 6. aya sekillenirsin biraz

0|0
    0|0
  • Gittiğin yerde sana program çıkartmalarını istesen daha mantıklı olur

0|0
    0|0
  • boy kaç

0|0
    0|0
    • 1.68

• kilon çok iyi bence boyuna göre düzenli spora git squat yap squat belide inceltir karnıda düzleştirir plates yap her şeyden faydalan karın en kolayı zaten

• Teşekkürler canim

Yükleniyor... ;