Sizce squat yeterli mi?

yaklaşık 2 aydır squat yapıyorum eskiye göre kalçamda sıkılaşma var fazlasıyla. Çıkıklaştı da doğal olarak. Squata devam etmeli miyim? Bu yıl mezuniyetim var ve dar elbise giyinicem , çok mu kötü durur?

https://i.hizliresim.com/ayzz8d.jpg

Güncellemeler:
Ayıbımıda terbiyemide kendim bilirim arkadaşlar , sorduğuma yorum yapmanız yeterli. bir tarafımı göstermek istesem açardım , gösterirdim. Yok squat yapın kızlar , böyle kalça severiz biz kızlar demeyi biliyorsunuz. Dışarda milletin kalçasına bakmayı da biliyorsunuz. Beyin benden çok sizin gelişemeyen kafanıza Lazım. Beni ciddiye alanlarada teşekkür ediyorum.

0|0
726

En İyi Erkek Görüşü

• saçma sapan konuşmayın bence erkekler yok adonis karın kası bacak kası gösterirken sıkıntı yok kız kalçasını gösterince mi suç yani kızlarında spor yapınca ağırlık vermesi gereken en önemli yer kalça değil mi? neyse işte sadece squat yetmez lunge falan gibi değişik harketlerde eklemelisin bence internette bir çok kaynak vardır araştır biraz kendine göre birşeyler yaparsın ordan çalışmayı bırakma 👍

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Squat etkisini göstermeye başlamış. Tabiki devam etmelisin. Birkaç ek hareket daha tavsiye edebilirim. İnternetten nasıl yapıldıklarını bulup, duruma göre programına dahil edersin.

- Bodyweight Glute Kickback
    - Hip Extension
    - Bodyweight deadlift (tek bacak)
    - Bodyweight Bridge

Yukarıda saydığım hareketler direkt olarak kalça bölgesine etki ediyo. Elinde sağlık topu, plates topu ya da dumbbell olup olmadığını bilmediğim için, yalnızca vücut ağırlığıyla yapabileceğin hareketleri belirttim. Sen hakkında söylenenlere kulak asma, bırakmadan devam et :)

0|0
    0|0
  • gidip bunu nasılımda paylaşsan, biz de g*t görmesek bugün

2|1
    1|0
  • İcine etmeyin sitenin özel bölgelerini paylaşma yeri değil burası

0|0
    0|0
  • Bence squat değilde biraz beyin lazım sana tövbe tövbe

0|0
    1|0
  • Immmh yapma bunu.

1|1
    0|0
  • Önceki halini görmeden , sonraki haline nasıl yorum yapayım. Bu resme bakınca kalçaların taşş gibi dolgun iyi bence.

0|0
    0|0
  • bende ağırlık kaldırıyorum body'ciyim yani, şu an fena değil ama daha iyi şekle sokabilirsin sana çalışma programı yazarım istersen.

0|0
    0|0
  • Bu Sporsuz mu

0|0
    0|0
  • Daha ister, çalış bırakma

0|0
    0|0
  • Eski halini de koysaydin daha sağlıklı yorum yapabilirdim.

0|0
    0|0
  • Yeterli değil tabii ki.. Ya squatı düzgün yapmıyorsun, ya da iyi beslenmiyorsun. Yanlış yaptığın birşey var. 2 ayda taş gibi olmalıydın.

0|0
    0|0
  • Offff :D Yerimmm

0|0
    1|0
  • bizim ks üyeleri uçmuş :) lütfen daha fazla squat yapın ve hayır yeterli değil hareketin ismini veriyorum bunuda yapınız çevresini toplıyacaktır hareketinizin adı ;

Plie Pulse ' idir spor salonunda bayanlara genellikle yaptırırım iyi geceler

0|0
    0|0
  • Bence çok biçimsiz duruyor hala

0|0
    0|0
  • Belini falanda gorebilseydik orantili bir yorum yapardik simdi buna ne desem bilemedim

0|0
    0|0
  • Benim kalcalarım daha çıkık :) calis bu ne normal yani

0|0
    0|0
  • Sistemsiz çalıştığın çok belli bide az boğazını tut :)

0|0
    0|0
  • Biraz daha edersen tam tokatlamalik olacak :D

0|1
    0|0
  • Bence squat değilde biraz beyin lazım sana tövbe tövbe

0|1
    0|0
  • millet gotunu gostermeye bahanesini buldu abi squat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• Güzel gizlim, sen bu yorumları takma.. Sporda yardım ediyorsak zaten fotoğraflarla daha iyi olur. Evet fena çıkık olmuş ve kalkmış. Haa şunu belirteyim, eğer bırakırsan mezuniyetine kadar kaslar iner.. yani aralıksız yapman gerek.

0|0
    0|0
  • Hafif dondurma topu kıvamına gelmeye başlamış.
    az daha sabır.. ve istikrar.

0|0
    0|0
  • Yanlış site! Yanlış kategori!

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bence yeter

0|0
    0|0
  • Popon bacaklarına göre düz ve küçük görünüyor, resimde öyle gibi yani. Yapmaya devam et

0|0
    0|0
  • gayet iyi

0|0
    0|0
  • Nasıl yapılıyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;