Galatasaray doğranırken Fenerbahçe neden gülen emojiler gönderiyordu?

CazibeKedisi
Galatasaray doğranırken Fenerbahçe neden gülen emojiler gönderiyordu?

Galatasaray ligin ilk haftalarında resmen doğrandı ancak Fenerbahçeli yetkililer bu olaya gülen emojilerle cevap verdi.

Bundan bir kaç yıl önce Galatasaray UEFA 'ya şikayetname hazırlamak için ligin tüm takımlarından imza istedi. Ali Koç reddetti. Şimdi Fenerbahçe doğranıyor muş! KANIT YOK İSPAT YOK. neden ağlıyorlar?

Güncellemeler
1 yıl
Galatasaray doğranırken Fenerbahçe neden gülen emojiler gönderiyordu?