Spor hocası olmadan spora başlamak fayda sağlar mı sizce?

Gizli Üye

İlk defa fitness'a gideceğim, kendimi deniyorum ve bu yüzden basit bir yerde başlayıp seversem daha iyi bir yere geçmeyi planlıyorum.

Üniversitemin spor salonuna kayıt yaptırma kararı aldım, bol alet var ancak ben hiç spor yapmamış biriyim. 46 kiloyum. Bilgim yetersiz.

Hoca sağlanmıyor tabi ki

Ama hiç gitmemekte aşırı hareketsiz olma nedenim, miskinleşiyorum :/

En azından koşu bandında az da olsa hareket etsem yine kardır diye düşünüyorum

Sizce ne yapmalı?

En az 3 aylık kayıt yaptırabilirim sadece yani 3 ay boyunca gitmem lazım

Spor hocası olmadan spora başlamak fayda sağlar mı sizce?