1 ay

Üst koldaki bu kısım sporla gider mi yoksa bölgesel zayıflamaya devam mi etmeliyim veya gerdirmem mi gerekir?

Gizli Üye

Önceki halini de koydum. Sarkma yok ama o çemberin etrafındaki kısım yumuşak biraz ve bu durum beni rahatsız ediyor. Alt kol ve bacakta hiç sorun yok.

2 yıldır ağirlık çalişarak spor yapiyorum 20 kilo verdim. iki foto arasinda hatta 30 kilodan fazla fark var sanirim. Keske en baştan spor yapsaydim.

O kısım yağ mı sizce yoksa fazla deri mi? Şu an hala fazla kilom var bi 10 kg kadar.

Bölgesel zayiflama icin 4 seans gittim 1 ayda 2 cm falan incelme oldu ama hem zaman aliyor, hem pahali, hem de canımı çok acıttı. Devam edip etmeme konusunda kararsiz kaldım. Bu arada memlekette olduğum icin evde 6kgluk dumbeller ile de çalişmaya devam ettim. Yani sirf bölgesel zayiflamadan da olmayabilir.

Üst koldaki bu kısım sporla gider mi yoksa bölgesel zayıflamaya devam mi etmeliyim veya gerdirmem mi gerekir?

Karnım ve kolumdaki o bölge yumuşak ve sanırım ameliyatsız gitmeyecek... bölgesel zayıflamaya devam mi etmeliyim acaba yoksa ilerde ideal kiloma gelince gerdirmek mi?

7
0
Görüşünü yaz