Başınıza gelen ve çevrenizde gördüğünüz en sık spor kazaları neler?

joeblack18
Spor yaralanmaları
Sporun neredeyse her dalında görülen özellikle profesyonel sporcuların oldukça fazla yaşadığı, vücudun artık bu sisteme ve zorlamaya belli bir noktadan sonra fazla direnç göstermeyerek dejenerasyon yarattığı aşikar görünmekte. Son 3 yıldır fark ettiğim sporcuların genelinde futbol da dahil diz bölgesindeki eklem rahatsızlıkları..

Bende de iç menüsküs dejenerasyonu mevcut.
Ona göre fazla yüklenmiyorum.. Daha çok dikkat ediyorum..

Peki sizin başınıza gelen ve çevrenizde gördüğünüz en sık spor yaralanmaları nelerdir?
Başınıza gelen ve çevrenizde gördüğünüz en sık spor kazaları neler?