Ajax futbol kulübü şampiyonluk kupasını eritti ve yıldız şeklinde taraftarına gönderdi. Bu harekete 10 üzerinden kaç verirsin?

Funda_a
Merhabalar herkese..
Okuduğum bu haber beni çok heyecanlandırdı ve hemen sizinle de paylaşmak istedim. İçimden inşallah 'Galatasarayım haftaya şampiyonluğunu ilan ederse yapar mı?' ya da başka bir Turk takımı yapar mı diye geçirdim..
Ajax futbol kulübü şampiyonluk kupasını eritti ve yıldız şeklinde taraftarına gönderdi. Bu harekete 10 üzerinden kaç verirsin?
KONU ŞU;
Koronavirüs salgını nedeniyle sezonun büyük bölümünde taraftarından yoksun kalan Hollanda'nın Ajax takımı 35. şampiyonluğunu kutlamak için ilginç bir yönteme imza atmış

Şampiyonluk kupasını eritip 42 bin adet yıldız üreterek hediye olarak kombine bilet sahiplerine göndermiş..
Ajax futbol kulübü şampiyonluk kupasını eritti ve yıldız şeklinde taraftarına gönderdi. Bu harekete 10 üzerinden kaç verirsin?

Ajax'ın kaptanı Dusan Tadic, şampiyonluğu taraftara adadıklarını belirterek, "Taraftarımızı gerçekten özledik, yeniden onların önünde oynamak için sabırsızlanıyoruz." demiş..

Amma velakin gönlu razı gelmeyen Hollanda Futbol Federasyonu da Kovid-19 salgını sebebiyle istisna uygulayarak Ajax'a ikinci bir şampiyonluk kupası verdiği bildirmiş.. 👍
Ajax futbol kulübü şampiyonluk kupasını eritti ve yıldız şeklinde taraftarına gönderdi. Bu harekete 10 üzerinden kaç verirsin?
Benim nezdimde onda on bir hareket.

Ya sana göre?

#funda

Kaynak
Anadolu Ajansı
:
Ajax futbol kulübü şampiyonluk kupasını eritti ve yıldız şeklinde taraftarına gönderdi. Bu harekete 10 üzerinden kaç verirsin?