Göbeğimi nasıl eritebilirim?

Göbeğim beyaz tşört giyince çok belli oluyor:(
1,65 boy,60 kg yım şekeri kestim. Erimesini istiyorum ne ler yapabilirim?

0|1
1230

En İyi Erkek Görüşü

• Bikere açık renklı tşörtler giyme göbek varsa koyu giyiceksin hep ayrıca bebım boyum 1.88 kgem 88 di boyum fazla oldugu ıcın göbek olmuyodu ama oturunca hafıften bellı oluyo gibi bişeydı bu benım moralımı bozuyodu 2 ay once yemeklerde ekmek hıc yemedım bazen arasıra kepek ekmeği yedığım oldu sonra karnım çok acıktıgın su ıctım meyve yedım yemeklerde az yedım yanı doymadan kalktım hep bunun sonucunda 1 bçuk ay ıcerısınde 88 den 82.300 kadar düştüm 80 de bırakmayı planlaıyorum ama ramazan bıraz zorladı malum pide falan ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Kilo vermek, kilo almak, vücüd geliştirmek kısa sürede olacak şeyler değil öncelikle azim ve disiplin çok önemli piskolojiniz rahat ve herşeyi düzenli yapmalısınız. gündelik yaşamdaki hareketlerinizden farklı olarak karın kaslarınıza yoğunlaşmalısınız. ve tabiki beslenmede çok önemli bir faktör

0|0
    0|0
  • Bol bol yağsız yoğurt ye. Göbek yağlarının bir numaralı düşmanı kendisi

0|0
    0|0
  • hic birisine inanma asagida yazan arkadaslarin,, bu gune kadar ne yediysen aynilarini ye yasak yok ama yediginin dort e 1 ini kes yani dort taneden birtanesi yenilmeyecek 3 u yenilecek buda adami irgalamaz anlamazsin bile, ve hergun 1 saat yuruyus yapacaksin hep ayni saatlerde yurunecek, ve ayni saatlerde yemek yiyinecek, ayda 3,5 kilo vereceksin.

0|0
    0|0
  • Çikolata yeme günlük yarım saat yürüyüş yap spor salonuna gitme imkanın varsa müthiş olur. Çünkü spor herkese gerekli ve sadece göbek gitmez vucudun fit durur kendine güveninde artar hayata bakış açında ;)

0|0
    0|0
    • Az önce unuttum :) 1 soda iç spordan yarım saat önce ve her gece bir kase yogurt ye ::D

• onu ama nasıl bak şimdi kendine bir diyet hazırla sadece haftada bir gün istediğin şeyleri abartmadan ye o zaman hem yaptığın dıyet senin canını sıkmaz hemde başarılı olurusn :)

• ok sağolasın

• sırt üstü yatar pozisyonda bacaklarını yukarı kaldırıp indirir
    sonra kafanı ve bacaklarını hafif kaldır kasılsın 10 sn dur
    sonra 1 dk dinlenip 10 mekik çek
    yan tarafta sarkıklar varsa ayakta durup vücudunu sağ ve sola yatır yağları ez hızlı yakarsın

0|0
    0|0
    • yanlarım iyi şükür oturunca hamile gibi çıkıyor geçen hastanede ekg deki kadın hamilemisin dedi:)

• ozman bunlara hemen başla :D

• Kardiyo agırlıklı çalışarak ve kas egzersizleri yaparak boy kilo oranı 10 kilo olmalı diye biliyorum 5 kilo fazlanız var bunu verebilirsiniz bence :)

0|0
    0|0
  • cevapların tamamını okumadım. benim kullandığım yöntem sabahları kahvaltıdan önce dayanabileceğin sıcaklıkta bir bardak su ve içine yarım limon. c vitamini yağı parçalar. ayrıca düzenli spor. hamur işi kesinlikle yasak :Dmümkünse daha çok protein ağırlıklı beslen ve yemeklerden önce armut ye.2 ayda 8 kilo verdim düzenli olarak.

0|0
    0|0
  • Utu ile

0|0
    0|0
  • Spor yaparak

0|0
    0|0
  • Spor yap.

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • Ekmeği kes şekeri kes günlük 4 set 10ar taneden mekik ve squart yap eridiğini hissedeceksin.

0|0
    0|0
    • mekik çekemiyorum işte sorun o :( squart kalça için değil mi?

• youtube da squart la ilgili videolar var popo için onları yapıyorum onların içinde var mıdır?
      göbeğim ppopomu gölgeliyor sanırım o da giderse popomda belli olur değil mi

• Tabii ama eritirken aynı zamanda sıkılaştırmanda lazım ona dikkat et.

• benden sana bir akıl
    ne kadar hareket o kadar kilo kaybı
    diyorum ben!

0|0
    0|0
  • Yemek Çok yıyomusun? yiyosan azalt.
    1 2 ay devam et. hep azalt etkisini hemen degilde zamanla görürsün SABIR İŞİ :) Allah yardımcın olsun :)

0|0
    0|0
    • yok yemek aram iyi değil ama gece yemek yiyorum arkadaşım işten geç çıkıyor o çıkınca yatmadan önce alkol alıyor ondan sonra yemek yiyor bana da zorla yediriyor :) gece olunca yiyorum hep belkide ondan

• saçmalama istersen

• ne saçmalaması :D insan bu her an hersey yapabılır :D

• Sıcağa tut erir ;)

0|0
    0|0
  • her gun 20 dakıka koş 15 gunde bişey kalmaz guven bana

0|0
    0|0
  • En iyi ve biçimli kilo vermek için düzenli yüz o zaman harika olur

0|0
    0|0
    • ünversitede yzyordum ama okul bitince oda bitti ozamn da zayıflıktan şikayetçiydim :)

• muhasebe

• Bence zaman ayır

• egzersiz olarak mekik yeterli

0|0
    0|0
  • Streç film sar 2*3 saat kalsın manyak terliyo süper erir oyle

0|0
    0|0
    • şakamısın :)

• spor yapmadın mı hiç?

• Tabiki sporda yaptım bol bol mekik çektim ve koştum kısa sürede göbek eridi sonra bayrama denk geldi o zaman yemeğe başladım börekleri sonra durduramadım gene göbek oldu :DD

• Başlıgı gözbebeğimi nasıl eritebılırım dıye okudum oha bana :D

0|0
    0|0
    • hahaha :))

• Bn mekık çekerek zayıflamıstım dıyet yapmadım. 50 şerden 3 set toplam 150 mekık günaşırı 6 ay çektim herseyıde yedım ama. 10 kilo verdım (:

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu kiloya yapın da iri'yse vay haline ;) moral bozmak için demiyorum bende de aynı sorun vardı. Bende boy 1.68 kg 53. bir ara 64.5 i görmüştüm ama şimdi :) zaten yaz ayındasın önce ekmeği azaltmayla başla. Şekeri zaten kesmişsin. Ama şeker kullanmıyorum diyerek çikolata yeme çünkü en büyük kalori kaynağı ;) bir k kilo verdikten sonra spora başla. bir kaç kilodan sonra diyorum çünkü spora başlarsan kaslar şişecek ve daha kilolu gibi geleceksin kendine. Ha spor yapamazsan da günlük hareketlerini spor tarzında yap mesela ayakta iş yaparken parmaklarının üzerinde yukarı aşağı hareket yap. Yere çömelip de geri kalkacak olduğunda kalçanı sıkıştırarak kalk. Ha bunun göbekle alakası yok gibi gelebilir ama vücudun kas yapmaya başlayınca o göbek kendiliğinden nasıl gidiyor göreceksin ;)

0|0
    0|0
    • yok minyonum zaten o yüzden moralim bozuluyor gözüme batıyor orası leblebi yutmuş gibiyim:)

• Göze batması daha kötü ya, canım kabız olmamaya daa dikkat et yaz ayıdır bol bol kavun ye :) bol su iç , su yağların yakılmasını kolaylaştırır hızlandırır. Ama yiyip içip de oturma arada yürüyüşe çok temiz hava al ;)

• ok canım suyla aram iyi sağolasın

• kaynat ocakta tereyağı gibi panpiş

0|0
    0|0
  • canım hiç moralini bozma. Spora git asitli, yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak dur bol bol su iç meyve ye ve sık sık spor yapmalısın erir zamanla

0|0
    0|0
  • Ekmeyi kesmen lazım birde mekik, şınav cek günde 10 taneden başla hergün 5 er tane arttır 1 haftada birşey kalmaz

0|0
    0|0
  • Yemekte cok fedakarlik yapicaksin ekmegi unut
    Koşucaksin mekik cekiceksin enerji icin form ya da meyve yiyeceksin sabirli olucaksin özelden yazarsan yardimci olurum 3 ayda 8 kiloverip gobegimi sifirladm

0|0
    0|0
  • Youtune'da blogilates diye bir kanal var ordaki kız hem çok eğlenceli hem de çok güzel hareketler yaptırıyor :D

0|0
    0|0
  • Mekikle

0|0
    0|0
  • 1 saat spor ve çok az yiyerek hatta hiç yemeyerek dersek daha doğru 1 ayda hızlı bir şekilde 17 kilo verdim :)

0|0
    0|0
    • spor ok de yeme kısmı zor gibi çünkü sinirlenince üzülünce dolabın önündeyim onu napcam :)

• O zaman olmaz işte :) İradeli olmak gerekiyor :)

• haklısın :)

• Mekik çek

0|0
    0|0
  • Mekik ve koşu

0|0
    0|0
  • Zerdeçal tarcin yogurt kurunu arastir netten mekik cek spor yap

0|0
    0|0
  • Yürüyüş
    Mekik