Acilde tanıştığım doktoru facebook'tan ekledim şimdi konuşuyoruz. Hakkımda ne düşünüyordur?

geçenlerde acile gittim üşütmüşüm muayene eden doktor çok gençti çok tatlıydı biraz bakıştık :) ilaç yazdı gittim ertesi gün faceden ekledim şimdi konuşuyoruz :) islk kez böyle bişey yaptım acaba kendimi küçükmü düşürdüm yada basitleştirdim mi? salı günü evinde film için sözleştik gitmeyi düşünüyorum.. benim hakkımda ne düşünüyodur?

0|0
2843

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hakkında iyi şeyler düşünmüyor eminim ki. Ayrıca senin yaptığını yapan ve onunda yine seni davet ettiği gibi evine sinema izlemeye davet etitği kaç kız vardır hiç aklına getirdin mi? Sıradan basit bir kız izlenimi vermişsin eklediğin için değilde evine gittiğin için, o da mesleğiylşe yakından uzaktan alakalı olmayan doktorluk gibi kutsal bir mesleğin prensiplerini özümseyememiş biri anlaşılan ki. Ardından burada evine gittim, bana sarktı, taciz etti, tecavüz etti gibi bir haberle gelmezsin umuyorum ki.

1|0
    0|0
    • Neden özüseyememis? muayene etmis bitmis olay. Sonradan istedigi kisi ile tanisir adam..meslegini yine güzel bi sekilde devam ettirebilir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Ya bırak allasen, bizi kekliyor aklın sıra. Bu yazıyı okuyan her kadın ve erkek mutlaka şunu bilir. Böyle başlayan bir ilişkide, ilk buluşma evdeyse seks olacaktır demektir. Hİç kendini kandırma. Yani oraya gidersen, adamın seks talebine şaşırıyormuş gibi yapma. Yapmak istiyorsan, kasmadan kısmadan git ve keyfini çıkar. Ama bu ilişkiden sağlam bir duygusal ilişki asla bekleme.Enazından şimdilik...

2|1
    0|0
  • Düşüneceğini düşünmüş ve seni bu kadar erken bir sürede evine davet etmiş. Bunu yapma cesaretini kendinde bulduğuna göre seni basit kadın olarak düşüdüğü açıkça ortada. Üzgünüm evine gülerek gidip ağlayarak çıkman kuvvetle ihtimal. O yüzden gitme sakın.

0|0
    0|0
  • SALI GÜNÜ SENİ KRAL KOBRA BEKLİYOR O KESİN DİKKAT ET DE DEFOLAMA KENDİNİ

2|2
    0|0
  • sen yakışıklı görmemişsin kızım :)

ayrıca çok basitsin gerçekten ve şu kadarını sölim evlenilecek kız olmadığın kesin :)

0|1
    0|0
  • muayne etmeyi düşünüyordur ilacını verir yakında :D

1|1
    0|0
  • harbi safsiniz ya :)) film bahane...insan ciddi dusunse cafede bulusur tanisir...kizligin tehlikede :):)::

0|2
    0|0
  • Full röntgenini çekicek güzel bir muayeneye alır seni sorun yok doktordan utanılmaz sonuçta.

0|2
    1|0
  • çok basitsin :D

sana zahmet bi ara gelde bizim evdede bir film izleyelim.

ayrıca:anneeee ben büyüyünce doktor olcammmm :D

0|0
    0|0

• Hasta olduğunu düşünüyordur. Yoksa özel muayene hanesine çağırmazdı..

Bari haftalık çalışmazlık raporu versin,kalbin kırılacak alçıya alınacak çünkü belki.

0|0
    0|0
  • Sana iyi reçete yazar.

0|3
    0|0
  • bir pul kolleksiyonu senaryosu daha

1|1
    0|0
  • niye herşey erkekmi yapacak neden basitleşesin ki.erkek ekleseydi seni omu basitleşecekti ucuzlaşacaktı birazda siz yapın herşeyi erkeklerden beklemeyinnn...

0|0
    0|0
  • kafana göre takı ya

0|0
    0|0
  • siz kızlar bilmezsiniz biz erkekler böyle durumda olan kızlara motor deriz:)gerisi sana kalmış ister onurlu ol övdür,ister motor ol bindir tercih sana kalmış

0|0
    0|0
  • Geçen bir soru sormuştum... Bayanlar neden dünyanın en saf insanlarıdır? cevap vermedin sanırım sen :D

0|1
    0|0
  • sen kendi değerini zaten biliyorsun da bize neden yansıtıyorsun onu anlamadım...

0|0
    0|0
  • basitleşmişsin

0|1
    0|1
  • Film izleyeceğiniz gün anlarsın şimdi ne desem yalan olur.Ama hovarda bi tip olduğu kanaatindeyim.Seninle de kesinlikle uzun vadede bi iilişki düşünmüyodur.

0|1
    0|0
  • yazdığı ilaç ne..

1|1
    0|0
  • Delilik olsun, ne olacak ? Neden bu kadar korkuyorsun ?

0|0
    0|0
    • beni yanlış tanımasından

• Sen kendini nasıl tanıtırsan o da seni öyle tanıyacak, senin elinde olan bir şey,

• Hemen eve gitmekle kendini yanlış tanıttın zaten.İnsan anza çeker biraz önce kahve içer gezer falan.Ben gelse de almam ki kızı hemen evime.Hırlı mı hırsız mı bilelim önce.

• Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 28

• Bu konuyu okuyunca biraz güldüm ama sonra yapmış olduğunuz yorumları okuyunca endişelendim.Neden? Çünki yanılmıyorsam sizin bir erkek arkadaşınız olmasına rağmen yeni tanıştığınız bir erkeğin mesleği ne olursa olsun evine filim izlemeye gitmek için planlar yapıyorsun? Bunu erkek arkadaşına nasıl izza edeceksin? Ben birisiyle ilişki yaşıyor isem ona sadık kalmak için savaşlar verirdim ve hiç tanımadığım bir erkeği facebook kabul etmezdim ve hiç bir şekildede onun evine gitmezdim.Erkek arkadaşıma ne diyeceğim? Ben geçen gün acilde tatlı br dr tanıştım o da beni filim izlemeye davet etti masumcayıdı mı diceksin? Senin erkek arkadaşın sana bunu yapsa hoşuna gidermi?Yine karar senin.Reşit yaştasın ama eğer ilişkin varsa birisiyle bu tür şeyler ilişkinizi zedelecektir.Yapancı bir adamın evine gitmek bence çok mantıklı bir hareket değildir.

Bol şanslar dilerim ve hakkinda hayirlisi :)

0|0
    0|0
  • Bu ne kızım yaa ne hızlısınız , sana şu kadarını söyliyim bol bol evinde film izleyeceksiniz , sonra telefonlarını açmayacak çünkü sürekli meşgul olacak sonra da sen aramaktan zaten vazgeçeceksin ...

1|3
    0|0
    • ben onu ilerde sevgilim olarak düşünmedim sadece yeni bi arkadaş olarak görüyorum sevgilim var zaten .. yanlış anlaşılıyorum sanırım

• madem sevgilin var ne işin var elin adamının evinde , hadi empati kuralım sevgilini senin yerine koyalım ve kadın dr un evine film izlemeye gitsin ...

• Sevgilin varsa hic tanımadığın adamın evinde ne isin var gitte gör filmi

• sorunun başında ne güzel yapmışsın kendi küçük düşürmemişsin tabi ki ne basitleştirmesi diye düşünürken sonunda yok artık harbiden bunu soruyor mu dedim kendi kendime.

senin hakkında cinsellikle pek yakından alakası olan şeyler düşünüyor...

0|0
    1|0
  • baştan eklemeniz basitlik değil ama, keşke biraz daha tanısaydınız iyice bu kadar zaman evine gitmek için yeterli değil. ben kendime bakarsam hiç gitmezdim ama, siz sakınca görmüyorsanız bile çok erken bir erkeğin evine gitmek için. hazır kendide doktorken daha çok korkardım ben organ mafyası diye :) tamam şakaydı :):):)

1|0
    0|0
  • Sevgilim var diosun facede ekliosun ki bakismissiniz falan yani hoslangifin belli. Bide film icin sozlesmissn sevgilinin tüm bunlardan haberi varmi.? Yada bu kacinci yeni tanstign birinin ewine gidisin. Sen zaten kararni wermissn sozlesmissin.doktorun goznde bilemem ama benm gozmde cok bastsn.

0|1
    0|0
    • bencede disiaslan. bide erkeklerden mutluluk ve saadet sadakat beklerler böleleri :)

• Arkadasim yanlis anlama ama bence bu doktor seni yanlış anlamış. Siz bakismissiniz sende hoslanmis crsaret alip eklemissin konusmussunuz sen belki asik oluruz tarzinda dusunmussun ama adam baska turlu dusunmus . Bence evine gitme sinemada izleyelim de eger kabul ederse demekki niyeti kotu degildir. Ama kabul etmez illa evde izleyelim diyosa adamn niyeti belli .

kasınmıyorsan gitme :D

0|0
    0|0
    • tebrik güzel öneri :)

• şahsen ben sinemaya bile gitmezdim. Kafeye giderdim. Tabiiii Sevgilim olmasaydı. Ama kızın sevglisi varmış ne işi var ki.

• faceden eklemen filan sorun değilde. Böyle tanımadığın bir insanın evine gidiyorsun. Ne mi düşünüyordur, filmin sonunu getireceğini bile sanmıyordur.

0|0
    0|0
  • ilk adımı senin atmanda sorun yok..ama ilk buluşma evde olmamalı...şimdi derki bu kız her buluşduğunun evinemi gidiyor der..sana başka gözle bakar.madem hoşlandın dışarda buluşun kafede mesela...eve gitmen için erken..hatta sen teklif ettiğin için bunu hiç ama hiç yapma.

0|0
    0|0
  • Evine gitmen normal değil ve daha yeni tanıyorsun.Neye güveniyorsun?

0|0
    0|0
  • gitme derim ben .

0|0
    0|0
  • dışarda buluşmak için yermi yok,

0|0
    0|0
    • buda ara gaz veriyo :))) ya var ya erkekler haklı bazen bi tane değil bi kaç tane ile gezecen dolaşacan. hem sevgilisi var bu kızın hem dışarda buluşsana diyon. dur kızım akıllı ol diyeceğin yerde hemde..

• Kadavra filmini izlemeyin bence. Doktorlan izlenmez o film fena -_-

0|0
    0|0
  • Dont push you're luck babe :-) Vazgec sevgilin varda neden ekliyorsun neden film izlemek icin evinde bulusuyorsun kendini kandirma ..

0|0
    0|0
  • Hemen evine gitmeyi düşünmemelisin

0|0
    0|0
  • Herşeye okeyde.Evine gidip film izlemek nedir? Art niyetin yoktur belki ama bu kişi oylemi düşünür.Kişinin mesleği ne olursa olsun sonuçta bi erkek.Nasıl güvenipte evine gidiyorsun?Kendini basit duruma düşürüceksin.

0|0
    0|0
  • film izlemeye mi ? ahahhaha :DD

0|0
    0|0
  • Oğlum bak git

1|0
    0|0
  • Evine gitmek için çok erken bence. Nasıl güvenipte gitmeyi düşünebiliyorsun şaşırmış durumdayım.

0|0
    0|0
  • ilk buluşmanın onun evinde film izlemek olması cesurca

0|0
    0|0
  • seni kobay yapmasın da

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor... ;