Doktor hasta ilişkisi olurmu?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben özel hastanede sekreterim. 20 lık dış ağrısına dayanamadım çektirmek için doktorumdan tanıdığı doktor var mı diye sordum. oda bir kişi önerdi. Kendisi daha önce bizim hastanede çalışmıs dış doktoru. Neyse benim doktorum dış doktoruna aradı bizim sekreter dış çektirmek için gelecek diye oda glsn bakalım demiş. Ben gittim ama karşımda genç bir doktor 28 yaşlarında falan. Neyse ben ilk goruşte konuşmasından etkilendim. Oda bnden etkilendi gibi. cunki numaran vardı öğün mesaj atmış whatsaptan bikacseyde dikkat etmn gerek diye. Bnde tamm dedim ertesi gün nasıl oldun diye mesaj atmış bnde iyiyim faln dedim neyse. 1 hafta sonra dikiş aldırmaya gittim bu ameliyattaymis. Eve geldim beni aramış kusra bkma amelyttaydim nasıl oldun diye bnde iyiyim deyince iyi bklm dedi. bundan 15 gün sonra hiç konuşmadık faceden beni eklemiş. Sonra bir baktım 2 gün sonra beni çıkarmış. sizce nedeni nedir. Ben girince çok sinirlendim. hatta mesaj atiyim facede temizlik yaptınız sanırım deyim dedim. Ama uygun olmaz diye atmadim. szce napmaliyim. Sanırım hoşlanıyordu. Ama çıkarma sebebini de çok merak ediyorum. bunu nasıl ogrenebilirim.
Doktor hasta ilişkisi olurmu?
17
5
Görüşünü yaz