Nasıl zayıflayabilirim 3 ayda?

Gizli Üye

Selam arkadaşlar 162 boy 75 kg yim

Herkes zayıfla artık diyor ve gerçekten bende çok mutsuzum. Spor salonuna yazıldım ama işten dolayı pek gidemedim bi ara da hastalık durumu oldu. Bahane gibi oldu bide orada herkes zayıf fit. Elit de bir spor yeri benim bütçemin baya üstünde. Giyimim ve kilom yüzünden de gidemiyorum ve çok terliyorum bide bu var. Herkes o kadar harekete terlemiyo ve 15 dk da yürüyüşte çok terlemiş oluyorum.

Ayrıca çok da sık yiyorum

Bugün 2 saat yürüdüm demin yine acıktım süt içtim küçük bardakta. Napıcam ya

Nasıl zayıflayabilirim 3 ayda?