19 yaşında olmama rağmen hayata karşı çok ümitsizim. Depresyonda mıyım, ne yapabilirim?

Gizli Üye
19 yaşındayım, annemi 2 ay önce kaybettim. iyi bir ailem iyi bir babam var ancak kendimi iyi hissetmiyorum. hiçbir şey iyi gitmicek gibi hissediyorum artık hiçbir şey bana zevk vermiyor. ayrıca hastalık hastasıyım annem hastalıktan öldüğü için
en ufak bir karın ağrısında kendimi mide kanseri sanıyorum.. ne yapabilirim?
19 yaşında olmama rağmen hayata karşı çok ümitsizim. Depresyonda mıyım, ne yapabilirim?