20 yaşındayım boyum 1.73 Bir tık daha uzatabilir miyim 25 yaşına kadar uzama Küçük çaplı da olsa devam ediyormuş?

BeeenCansu

Bunun için ne yapmalıyım ara sıra basket oynuyorum basket boy daha fazla kolları uzatıyor o ameliyatı var ama çok zahmetli ve çok pahalı çok acı çekiyormuş bunun hapı ilacı falan var mı Bir tık daha uzasın istiyorum

20 yaşındayım boyum 1.73 Bir tık daha uzatabilir miyim 25 yaşına kadar uzama Küçük çaplı da olsa devam ediyormuş?