Arkadaşlar lütfen yardım edin çok zor durumdayım akıl sağlığımı kaybetmek üzereyim ?

Gizli Üye
Ben hayatı çok güzel giden bir insandım ailemin durumu falan gayet iyi birazda ticaret kafası var bişeyler yaparak hayattan keyif almayı beceriyordum. Çevremdeki herkez beni delikanlı ve sert kişiliğimde tanır herzaman dürüstümdür ama şu son 2-3 gündür psikolojim çocukken yaşadığım bir olay yüzünden okadar bozulduki sırf bunu birilerine anlatabilmek için kimse beni tanımadan sorabileceğim yer olan buraya kayıt oldum. Her nekadar beni hiç biriniz tanımasada bunu buraya utanarak yazıyorum. Ben 8-9 yaşlarındayken yani henüz hiçbir şeyin farkında değilken biri 14 biri 11 yaşlarındaki iki kuzenim tarafından tecavüze uğradım yani tecavüz denilmemez çünkü ozaman ne olduğunu anlamadığım için kimseye bişey söylemedim aradan 7-8 yıl geçti yaşım şu an 17 arada sırada bu aklıma geldiğinde kötü olurdum ama sonra geçerdi şu 2-3 gündür içimde çok kötü bir sıkıntı var arkadaşlar. onlarla görüşmüyorum yani biriyle ailecek kavgalıyız farklı sebeplerden diğeriylede sadece annem görüşüyor arada sırada bize gelip gidiyorlar bu bahsettiğim 14 yaşında olan yani bana o kötülüğü asıl yapan. normalde çok sert bir insanımdır ama sanki onu gördüğümde aklıma geldiğinde o olanlar birden boynum bükülüyor sizce suçlu ben miyim veya ne yapmalıyım? Bunları unutmak istiyorum ama olmuyo herşeyi kafaya takan biriyim ileride iyi işler yapıp zengin olursam arkamdan konuşurlar diye çok üzülüyorum , dediğim gibi bu düşünceler yüzünden içimde hep bir sıkıntı var ve çok kötü bişey yaparak 2 kişiye bunu anlattım biri en yakın arkadaşım biride iş yerinden arkadaş ama yaşı 30 Felan , anlattım fakat kendim olarak değil yakın arkadaşıma bir kızla tanıştığımı ve onun başına geldiğini anlattım ama senin başına gelse ne yapardın veya bir erkeğe olsa sence ne hissederdi , ona ne demeliyim falan dedim , iş yerindeki arkadaşada onunda tanıdığı benim bir arkadaşımın başına geldiğini çok üzüldüğünü ona ne söylemem gerektiğini sordum şimdi içim daha kötü oldu ya onlarda anlamışşa ne yapmalıyım arkadaşlar lütfen yardım?
Güncellemeler:
+1 yıl
Bir psikoloğa falan gidemiyorum çünkü bunu biri duyar diye korkuyorum.
+1 yıl
Cinsel anlamda hiçbir problemim çok düzenli ilişkiye giriyorum sadece kafada sıkıntı var
Arkadaşlar lütfen yardım edin çok zor durumdayım akıl sağlığımı kaybetmek üzereyim ?
10
6
Görüşünü yaz