Covid-19 3. doz aşımı olmuş bulunmaktayım! 2 gündür halsizlik ve uyuma isteğim sizce ne zaman geçer?

joeblack18
3. doz aşı
2 ekim 2021 cumartesi itibarı ile 3. doz Biontech aşımı oldum.. Daha önce 2 doz sinovac aşısı olmuştum. 3. dozumu daha iyi koruduğu gerekçesi ile Biontech tercihim oldu.. 2. dozum ile arasında 62 gün var..

Aşı olduktan 2-3 saat sonra bir uyku hali geldi bana gündüz 3-4 saat uyudum.. Gece yatmadan önce biraz ateş ve halsizlik ile birlikte kol ağrısı ile derin bir uyku çektim.. Sabah uyandığımda dayak yemiş gibiydim.. Dışarı çıktım, gezdim biraz kendime geldim.. Daha sonra akşam üzeri 17:00 gibi bir daha uyku hali 3 saatte öyle uyudum, şu an çok iyiyim... Bilmiyorum daha ne kadar bu durum devam eder..

Peki siz de böyle bir yan etki oldu mu, bendeki bu durum sizce ne zaman geçer?
Güncellemeler
+1 yıl
Cumartesi günü olduğum 3. doz biontech ten sonra pazartesi gününe kadar biraz etkisini çektim. Sonra Normale döndüm.. Teşekkürler..
Covid-19 3. doz aşımı olmuş bulunmaktayım! 2 gündür halsizlik ve uyuma isteğim sizce ne zaman geçer?