Anksiyete ve panik atak nasıl yenilir?

Excitement3417
Merhaba arkadaşlar bu hastalığım var bazen titrerken kasılma durumları yaşıyorum ve vücudumun her bölgesini kasıyorum açıkcası herhangi bir durum yaşar mıyım ve ayrıca kasılmaktan dolayı ölüceğimi düşünüyorum resmen ama hiçbir şey olduğu yok hep aynıyım ve birşeylerin olucağından hep korkuyorum beynim de sanki demir gibi birşey var ve bu yüzden de kötü birşey olucağını düşünüyorum sürekli bu durumdan nasıl kurtulabilirim ayrıca çene kısmı boyun kısmı böyle tutuluyormuş gibi hissediyorum bazen de boğazım da böyle yutkunma bazen nefes kesilmesi gibi durumlar yaşıyorum ama çabuk geçiyor açıkcası sadece ölmekten biraz korkuyorum o tarz düşüncelerim geliyor biraz da açıkcası bazen ağzım falan burnumun olduğu bölgeler kasılıyor açıkcası bunlar genellikle sıkıntıdan olan şeyler aslında strest kaygı biçimi yüzünden sırf ama korkuyorum sadece kötü birşey olacak diye ama atak bittiği zaman bu sefer de vücudum da sıkıntı çıkacak diye çok korkuyorum ne yapabilirim bu durumdayken sizce bazen yutkunurken elim falan da kasılabiliyor haliyle ve ağzım sürekli kuru oluyor
Güncellemeler:
1 ay
Arkadaşlar bir de bazen kendimi kasmaktan mı artık bilmiyorum ama nefes alırken beynim birden böyle demir gibi ağrılar falan saplanıyor açıkcası ama umursamamaya çalışıyorum ya kasılmaktan gerçekten birşey olur mu ölüm tarzı gibi
Anksiyete ve panik atak nasıl yenilir?
4
4
Görüşünü yaz