Okul döneminde diyet yapmaya karar verenlerin yanında bulundurması gereken malzeme hangisi?

Herkese merhaba!
Okul dönemi genç kızlar fiziksel görüntülerine daha fazla dikkat ediyorlar. Çünkü özellikle lise çağında odak noktamız bedenimiz oluyor. Diğer insanların bakışları sanki bizim fazla kilolarımızda yanılgısına düşüyoruz. Hepimiz yaşadık, biliyoruz:)
Eğer okul zamanında diyet yapmaya karar verdiysen benim diyet yaparken yaptığım alışveriş listeme bir bak derim.
İşte listem şöyle:

3|3
102130

En İyi Erkek Görüşleri

• Ne kadar kilolu olduğunu Biliç altına kazır san o kilolardan kurtulamaz sın benim lisede yaptığım sabah kalkınca aç karınla su içmek olur okula yürürüm dolmuş kullanmam meyve sebze tüketirim tok tutuyor öğle fazla yemem akşam sadece atıştırma yapar yatarım

0|0
    0|0
  • Ben B Şııkkını İşaretledim Çünkü Okul Kantininden Alınan Yiyecekler Kilonuzu Hat Safaya Çıkaracaktır, Heleki Tost Hamburger Cips Ve Vb. Yiyecekler. Onun İçin Kendi Diyetine Uygun Besin Götürmek En İyisidir.!
    Spor Yapmak İçin Spor Ayakakbı Seçeneği Mantıksız. Zaten Okulla Gidenlerin %80'ni Spor Ayakakbı Giyiyor, O Konuda Sorun Olmaz Gene Sporunu Yapabilir ! Su Matarasını Zaten Bir Çoğumuz Yanıımızda Bulundururuz. Kızların Yarısı Yanına Alır Erkeklerin Çogu Kantinden Su Alır ve Çeşmeden İçiyor :D O da Sıkıntı Degil. Sadece Çay Aklımda Kaldı. Çayı Termosa Koyup Diyetin Yanında İçebilirsin Ama Çay Diyete Yarıyormu Pek Bilgim Yok ! Herkese Hayırlı Akşamlar Dilerim ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Muz , kepek ekmeğinde peynir, yumurta veya tavuk , yukaflı bir takviye gibi protein, amino asit ve lifi aynı anda tüketebileceğiniz gıdalar seçmeye özen gösterin.

1|0
    0|0
  • Ayy okul zamani cok kilo aliyorum cunku ders dinleyip ders calistigim icin beynim cok calisiyo ve cok enerji harciyorum dolayisiyla cok acikiyorum ve okulda saglikli yiyecekler bulmak zor hep doner fast food vs var napicam bilmiyorum bu sene yine :/

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 128

• Spor ayakkabı olmalı.

1|0
    0|0
  • spor ayakkabı çückü gerisini hiç bir öğrenci yapmaz. ilk okullu değilsen yanında yemek taşımak yerine aç kalmayı tercih edersin. ilk iki seçenek iş hayatında kullanılan yöntemler. su matarası ilk okulda belli bir yaşa kadar kullanılıyor. spor ayakkabı lise ve üniversite zamanlarında en etkili yöntem.

0|0
    1|0
  • hocam akşamdan yulaf ezmesi yarım muz bal ceviz vs karışımını yarım yağlı sütle yap yatmadan önce at buz dolabına sabah bir güzel 1-2 tane haşlanmış yumurtayı da göm yanında o sana gün boyu yeter hatta imkna varsa içine kinoa vs tohumlardan da eklersen tadnından yenmez

0|0
    0|0
  • Kilo vermek aldığın kaloriden fazlasını yakmak veya spor yapmıyorsan kaloriyi azaltmak. Örnek spor yapmayan birisi 2000 kalori alması gerekiyorsa 1500 alırsa aylık 2 kg verir. Spor yapıyorsa 2000 sabit tutar eğer 5-6 gün yapıyorsa aylık 3-4 kg civarı verir 2-3 gün yapıyorsa 2 -2.5.

0|0
    0|0
  • Ben gün boyu bisey yemiyodum + günde 6km yürüyüş yapıyordum.

0|0
    0|0
  • Termos + Saklama Kabı
    Eğer salona gidiyorsa Yedek kıyafetler + Antreman ayakkabısı + Havlu

0|0
    0|0
  • Yemek önemli ama su daha önemli su hayattır ve iyi su ile hijyenik bir termos.

0|0
    0|0
  • Aslında abur cuburu bırakıp biraz da yürüyüş ve su içmeyi de ihmal etmeyince vücut fazlalıkları kendiliğinden eritiyor ama her gün 1 saat tempolu yürüyüş şart

0|0
    0|0
  • sağlıksız kantin ürünlerine para verip obeziteye gitmektense , annemizin yapıp hazirladığı sağlıklı besinleri yemek kabına koyup götürmek çok daha Efdal

0|0
    0|0
  • Madem diyet yapmak, kilo vermek istiyorum diyorsun, okul çantana yiyecek ya da içecek yerine spor ayakkabıların için yer aç ve eve hızlı tempo yürüyerek git...

0|0
    0|0
  • Öğle yemeğini kantinden yememek için içine yemeğini koyabileceğin yemek saklama kabı

0|0
    0|0
  • Ben E şıkkı ve hepsi diyorum ama bu kadar şeyi yanımda nasıl taşıyacağım bu bir sorun bence.

0|0
    0|0
  • Bence kiloyu kafana takman gayet güzel ancak düzenli her gün biraz yürüyüş biraz spor yaparsan boğazdan kesmene gerek kalmaz ☺

0|0
    0|0
  • yemeyerek değil, yediğini zıçarak kilo berirsin, veremiyorsan, sindirim sistemini çalışmayı engelleyen sorun vardır

1|0
    0|0
  • Protein tozu ve bcaa bunun için en ideal şey kız ayool

1|0
    0|0
  • Okul döneminde niye diyet yapıyosun ki zaten hep aç olursun

0|0
    0|0
  • Su içicek içini baydığında ekmeksiz birşeyler tüketicek

0|0
    0|0
  • Ağzını sıkıca kapattığın takdirde okul çantana koyabileceğin bir çay termosu

0|0
    0|0
  • Kilo vermek istiyorsan sana söylediklerimi harfiyen uygula güzel kardeşim ben 130 kilodan 80 kiloya düştüm ve bedenim de hiç sarkma olmadı çünkü bu kiloyu 15 ayda verdim ama sen daha çabuk verebilirsin çünkü daha ergenlik çalınmasın metabolizman iki kat hızlı çalışır şimdi tüyolarımı vericem sana 😉
    Sabah kahvaltıdan önce sıcak bir bardak su iç yeşil çay da olabilir :) kahvaltının yanın da 2 adet ceviz ye ve gün kurusu kayısı...
    Öglen atıştırmalık şekersiz yiyecek yiyebilirsin...
    Akşam yemeğinde taze zeytin yağında yapılmış yeşil fasulyeve ya dana sogüş ve ya tavuk yanın da ayran içebilirsin...
    Akşam yemeği saat 17.00 bu saat sonra su ve süten başka hiç bir şey yiyip içiyorsun...
    Yatmadan iki saat önce 1 saat yüksek tempoda yürüyüş yapıcaksın...
    Bu söylediklerimi yap ilk ay 5 kilo vereceksin ve kalıcı ve düzenli ideal kilona kadar kilo vermeye devam edersin ha bu arada ekmek asla yemiyeceksin...

0|0
    0|0
  • İçeriğini bilmediğin yiyecekler yerine kalorisi düşük yiyecekler hazırlamak için

0|0
    0|0
  • Bol su içmek için istek duyabileceğin sevimli mi sevimli bir su matarası.

0|0
    0|0
  • İnsan aykabidan dolayı rahat değilse yaptığı diyet eziyet olur

0|0
    0|0
  • Birazcık beyin... o da okulu tam anlamıyla bitirmek için

0|0
    0|0
  • Ben Adidas terrexlerimi seviyorum ve boş zamanımda onlarla yryrm

0|0
    0|0
  • Benim çocukluğumda servis olayı olmadığı için yürümek iyi idi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • İyimiş bu

5|1
    0|0
  • fyatlar pahalı

0|0
    0|0
  • Çay içilir.

0|0
    0|0
  • En mantıklısı spor ayakkabı ve yürüyüş...

0|0
    0|0
  • A ve D seçenekleri kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    98

Kızlar Ne Diyor 100

• Spor ayakkabı şart bence. :)

0|0
    0|0
  • Abur cubur tarzı yemek yerine evden sağlıklı bir salata hazırlayıp saklama kabına koyup okulda yemek daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • Aklıma direk suluk geldi. Kesinlikle bol su içmeliler, hatta detoks da yapabilirler. Benim de detoks şişem var ama detoks yapmıyorum, su içme alışkanlığı kazanmak için aldım ✩

0|0
    0|0
  • Diğerleri zaten olası şeyler lakin rahat ve okul kurallarına uygun bir ayakkabı paha biçilmez sanırım🤗

0|0
    0|0
  • Spor ayakkabısı olmalı. Aktif bir hayatınız varsa ve yediklerinize dikkat ederseniz fazla kilolarınızı çok kısa bir sürede verebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle su. susuz bir hayata düşünülemez. teklif dahi edilemez efendim.

0|1
    0|0
  • Yanında hunharca yemek yiyenleri görmesini engelleyecek bir göz bandı

1|0
    0|0
  • Evde hazırladığın ve kalorisini bildiğin yiyecekler senin için her zaman daha faydalıdır :)

0|0
    0|0
  • Hareket bu çağlarda çok önemli olduğundan iyi bir spor ayakkabısı daha çok gerekli diye düşünüyorum 😊

0|0
    0|0
  • Öğle yemeğini kantinden yemek gerçekten pek yararlı sayılmaz bu yüzden yemek saklama kabını tercih ederim

0|0
    0|0
  • Su icmek + süt icsin özellikle lise caglarindaysa hem boyu uzar hemde sağlıklı + birde kantinden çikolata bisküvi tarzı şeyler almasin

0|0
    0|0
  • Ben kendime hep sandiviç yapar götürürdüm kantindende ayran alırdım oh mis. Ara öğün içinde kuru meyveler.

0|0
    0|0
  • e şıkkı;
    ekmek yerine galeta,
    1.5-2 ltlik su şişesi,
    acıkılırsa bir demet dere otu: )

0|0
    0|0
  • bir spor ayakkabı tercih ederdim mezun olmadan önce

0|0
    0|0
  • İçtiğiniz suyun içine çubuk tarçın takın zayıflamanızda yardımcı olacaktır 😊

0|0
    0|0
  • çay yemek kabı ve suluk çok önemli okuldaki bir çok şey zararlıdır

0|0
    0|0
  • Kantindeki yiyecekler gerçekten çok kalorili eğer bu sorunu çözersen iyi olur

0|0
    0|0
  • Bol su hem diyet icin hemde saglik acisindan cok onemli

0|0
    0|0
  • Okula yemek götürmeye utanırım be

0|0
    0|0
  • Çay termosi idealim

0|0
    0|0
  • Görüş