"Kamu bankaları, Togg alımında gerekirse kar etmeyecek şekilde kredi verecekler" Togg almak için kredi çeker misin?

Kiz_Kişisi

29 Ekim'de Togg banttan indi, önümüzdeki günlerde satışa sunulacak. TRT Haber'e konuşan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, "Kamu bankaları ile bugün görüştük. Togg alımında gerekirse kar etmeyecek şekilde kredi verecekler" demiş. Togg için kredi yükü altına girer misiniz?

"Kamu bankaları, Togg alımında gerekirse kar etmeyecek şekilde kredi verecekler" Togg almak için kredi çeker misin?