Günlük pedi en çok kullandığın zaman hangisi?

Orkid
O vazgeçemediğimiz temizlik hissi her şeye bedel! 💞

Gün içinde tazelenmenin tadını çıkarmak isteyen kızların tercihi ise tabii ki günlük pedlerden yana! 🌸💜

Günlük pedi en çok hangi zamanlarda kullandığını seç; sana özel önerimizi kap!

Görüş ve yorumlarınla, günlük ped kullanmanın önemini bilen kızlara katıl!

Hareketsiz bir yaşamı düşünemediğim için spor yaparken kullanıyorum
Yerimde bir an olsun duramadığım için seyahat ederken kullanıyorum
Tempolu iş hayatı veya yoğun sınav dönemlerimde kullanıyorum
Günlük bakım ve temizlik rutinimin bir parçası olarak kullanıyorum
Kullanmıyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Günlük pedi en çok kullandığın zaman hangisi?