Regl dönemi boyunca kendini nasıl motive ediyorsun?

Orkid
Kızlar toplanın, hepimizin ihtiyacı olan bir konuda birbirimize destek olma zamanı! 🤗

Her ay, aşağı yukarı tahmin ettiğimiz bir tarihte gerçekleşen ve beklenen bir buluşmamız var: Regl. 💜 Ve hepimizin bu günlerde kendini motive etmek için değişik taktikleri... Kimimiz pofuduk terliklerini giyip en sevdiği müziklerle mutfakta harikalar yaratmaya #banauyar derken, kimimiz günlük sporundan arkadaş buluşmalarına kadar hiçbir şeyi aksatmıyor. Özellikle en yoğun günlerde motivasyonumuzu yükseltecek, enerjimizi yenileyecek şeyler arıyoruz ve mükemmel korumaya ihtiyaç duyuyoruz.

Sen regl dönemi boyunca kendini nasıl motive ediyorsun, senin #banauyar dediklerin neler? 🛀🍩🧘‍♀️🎨 🎮 🌿

Özel günlerinde, #banauyar dediğin her şeyi özgürce yapabilmen için #OrkidYanında! Aynaya bakıp kendine “iyi ki” demeyi ve en yoğun günlerin bile tadını çıkarmayı unutma.Orkid Essential ile kendini güvendiğin Orkid korumasına bırakabilir, ultra esnek ve yumuşak yapısıyla hareket özgürlüğün kısıtlanmadan, canının istediği her şeye #banauyar diyebilirsin. Bisiklete bin, uzun yürüyüşlere çık, alışveriş merkezini milim milim dolaş, spordan çıkıp arkadaşlarınla kahve keyfine koş. 😊 Unutma, Orkid Essential ultra yumuşak, esnek ve ince yapısıyla en yoğun günlerinde bile rahat etmen için tasarlandı. Üstelik boya ve parfüm de içermez.

Özel günlerinde, Orkid Essential koruması ile #banauyar dediklerini, en yoğun günlerde motivasyonunu yükseltme formüllerini herkesle paylaş!

Sen regl dönemi boyunca kendini nasıl motive ediyorsun?
Regl dönemi boyunca kendini nasıl motive ediyorsun?
664
Görüşünü yaz