#KIZGİBİ

Orkid

Özgüvenle okula devam etmek tüm kız öğrencilerin hakkı! #okuladevam projesine nasıl destek olabileceğini biliyor musun?

Türkiye’de her yaklaşık her 10 kızdan 1’i hijyenik ped alamadığı için regl dönemlerinde okulu kaçırıyor, ders başarıları düşüyor ve özgüvenleri azalıyor. Ancak buna birlikte son verebiliriz! Türkiye’nin lider kadın bakım markası Orkid olarak Türkiye’de tüm kız öğrencilerin okula devam etme hakkı olduğunu düşünüyoruz ve TOÇEV işbirliği ile #okuladevam projesi başlatıyoruz!

Orkid olarak neler yapacağız?

1- Ekonomik nedenlerle hijyenik ped alamayan kız öğrencilere TOÇEV aracılığıyla ped bağışlayacağız.

2- Kız öğrencilerimize hijyen eğitimi vereceğiz.

3- #okuladevam etiketi ile sosyal medyada toplumsal farkındalık yaratacağız.

Sen #okuladevam projesine nasıl katkıda bulunabilirsin?

1- Alacağın her Orkid Platinum ve Orkid Ultra Ekstra paketi ile kızların özgüvenle okula devam etmesine destek olabilirsin.

2- Sosyal medyada #okuladevam etiketi ile yapacağın paylaşımlarla hem farkındalık yaratabilir hem de ped bağışı sağlayabilirsin.

Alacağın her Orkid kızların okula devam etmesine katkı demek!
Özgüvenle okula devam etmek tüm kız öğrencilerin hakkı! #okuladevam projesine nasıl destek olabileceğini biliyor musun?
Sosyal medyada yapacağın paylaşımlar ve alacağın her Orkid ile kızların okula devam etmesine destek olabilirsin! 💜

(*) Orkid, 1/11/18 ve 14/12/18 tarihleri arasında yapılan her Orkid Platinum ve Orkid Extra alışverişi için Türkiye’deki kız öğrencilere ped bağışlayacaktır. Detayları öğrenmek için orkid.com.tr'yi ziyaret edebilirsin.

25|18
590

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 590

• Eğitimci olarak farkındalığın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Özellikle hijyen eğitimine çok ihtiyaç var. Tercihim orkid den yana her zaman.

#okuladevam

11|7
    20|15
  • Çevremde kız çocuklarının okumasına karşı olan birçok insan vardı ama neyseki bu fikirleri değil kendi fikirlerimi göz önünde bulundurdum ve bulunduran bir ailem vardı. Okumanın cinsiyeti olmaz ama varmış gibi davranan insanları bilinçlendirmek için kurulan bu tarz projeler kesinlikle çok anlamlı. #OkulaDevam

Projede katkısı olan herkese teşekkürler, güzel bir iş olmuş.

6|1
    5|3
  • Okumaya çok önem veriyorum. Ben de bazen bu konu yüzünden okulda sorunlar yaşıyordum. Ozaman ben bir markete gideyim

9|4
    9|11
  • Böyle projeler artmalı, markalar sosyal sorumluluk anlamında daha aktif olmalı bence. Çok iyi iş başarmışsınız.

6|3
    7|8
  • Her 10 kızdan biri, ne büyük bir oran. Okuldan geri kalmasın kızlar, destekleyeceğim kendi adıma 🌸🌸

7|3
    5|7
  • Regl dönemlerinde okula gidememek gibi yapamadığımız çok şey var. Bazen psikolojisinden, bazen ağrısından bazen de imkansızlıktan. Çok güzel bir projeye imza atılmış. Teşekkürler 💜

6|1
    5|10
  • Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim destek olacağım

4|3
    1|1
  • Ergenlik, ilk regl hepimiz için zordu. Şimdi devir değişiyor da her şey biraz daha açık açık konuşuluyor, gençler bilinçleniyor. Ailem bana çok destek olmuştu ama yine de çok utanırdım. Memelerim ilk çıkmaya başladığında saklamaya çalışırdım. Düşünüyorum da bana o an destek olan bir ailem ve imkanlarım olmasa çok daha zor geçerdi. O yüzden anlıyorum, destek olmak isterim 🌸

1|0
    0|0
  • Benim zamanımda da orkid bu konuda bilinçli olmamız için sunum yapardı ve sunumu sonunda ufak paketlerde orkid dağıtırdı bence baya iyi bir çalışma. Kızlar olarak bu konuda bilinçli olmalıyız ve bu olayın çok doğal utanılacak bir şey olmadığını anlamalıyız

1|0
    0|1
  • Şu anki yaşadığımız toplumda bir çok kişi (hala) kız çocuğunun okumasına karşı. Bence bu proje az da olsa sesini duyurabilir ve en azından birçok kızın okumamasını engelleyebilir. Her daim arkanızdayız #OkulaDevam

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir şey bu yaptığınız. Biz okuldayken de yapıyordunuz hatırlıyorum da, ilk okuldaydım o zamanlar.

Bunu görünce tebessüm ettim. Platinum almaya devam :) 💪

1|0
    0|0
  • bayıldııııım :) hemen yarın ilk işim bu olacak birkaç paket ped alacağım ve arkadaşlarıma da aldıracağım... çok güzel bir etkilnlik bayıldım buna :)

1|1
    0|0
  • 'TOÇEV' ile birlikte adım atmanız ne güzel.
    Zira güvenilir pek kurum kalmadı.
    1994 yılında;
    Küçük bir kızın gözündeki ışığın sönmemesi için uğraşan arkadaşlarının önderliğinde,
    10 idealist genç tarafından "her çocuğun okuma hakkı vardır." diyerek kurulmuştur 'TOÇEV'.
    Bağış konularında güvenilir olmak paha biçilmez.

Teşekkür ederim ülkemdeki çocuklar için Orkid ve Toçev ailelerine.
    ... ve tabiki her zaman doğrunun yanındayız🌸

#okuladevam

2|1
    0|0
  • Bu sekilde sosyal sorumluluk projelerinizi her zaman elimden geldiğimce desteklemeye çalışıyorum. Keşke okula gidemeyen ailelerinin göndermediği kızlar için bundan fazlasını da yapabilsek.

1|0
    0|0
  • Her şey kızlarımız için, başarılı olmanın sırrı kararlılık, azim ve özgüvendir. kızlar #okuladevam yetişkinler bir koşu markete #orkid bizi bekler

1|0
    0|0
  • Kadınlar için, özel günlerin önemi çok büyük. Bu günlerde rahat olabilmek hepimizin isteği. Orkid bu doğrultuda, tüm ihtiyaçlara cevap veren bir marka. İşin içinde bir de sosyal sorumluluk projesi varsa. Daha da anlam ve taktir kazanıyor. #okuladevam Tebrikler Orkid.

1|0
    0|0
  • "Orkid" dışında ped almıyorum zaten
    ve "Orkid Platinum"un gece için olanlarından
    mutlaka evde bulunduruyorum çünkü başka türlü
    rahat bir gece uykusu mümkün olmuyor, bence.

1|0
    0|0
  • Açıkçası çok iyi bir proje. Ve ben tek orkut markasını kullanıyorum en başından beri ve çok memnunum zaten bence en iyisi 😊 Zaten alıyorum o yüzden inşallah kız çocuklarına yardımım olur çok mutlu olurum

1|0
    0|0
  • Valla çok kaliteli bir düşünce olmuş. Tebrik ederim.

1|1
    0|0
  • Her 10 kızdan biri, çok büyük bir oran.
    Onun için bu gibi projeleri her zaman desteklemeliyiz. Böyle projeler artmalı.

Teşekkürler Orkid 👏 her zaman yanındayız.

2|0
    0|0
  • Destekliyoruz tabiki.. kızların okuması demek bilinçli aile ve birey yetismesi demek..

1|0
    0|0
  • Çok iyi bir projeye kalkismissiniz, mukemmelsiniz. Kendi adima destek vereceğim ✊

1|0
    0|0
  • Kiz cocuklarinin egitimine hicbirsey engel olmamali!

1|0
    0|0
  • Kadınların özel günlerinde kalitenizle varolduğunuz için teşekkür ederiz. Naylon olmayan tek pedi siz üretiyorsunuz destekliyorum.

1|0
    0|0
  • Orkid ve yaptığı tüm projelere her zaman canı gönülden katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Ped alarak eğitime destek olmak da ilginç bir projeymiş. Ama eğitime her türlü desteğe varım!

1|0
    0|0
  • Harika bir proje olmuş devamını bekleriz her zaman :)

1|0
    0|0
  • Başarılı
    hassasiyetiniz için tesekkurler orkid 😊

1|0
    0|1
  • Çok gerekli ve yararlı bir proje olmuş umarım devamı gelir

1|0
    0|0
  • O zaman hemen sosyal medya başına ve de marketlere alışverişe. Genç kızlarımız hem bilinçlensin hem okuluna devam etsin.❤💪

3|2
    4|5
  • Kızlardan görüşlere devam
    560

Benzer Benceler

Yükleniyor...