Ben Eda Özerkan, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sorularınızı cevaplıyorum, bana sorularınız neler?

Merhaba KizlarSoruyor,
Bugün etkinliğinizde yer alacağım için heyecanlıyım. Sizlerden gelecek soruları çok merak ediyorum ve buluşma saatini iple çekiyorum.

Eda Özerkan video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

Eda Özerkan, KızlarSoruyor'da sorulari cevapliyor

#EdaÖzerkan #ÜnlülerCevaplıyor

www.instagram.com/edaozerkan
www.twitter.com/edaedaozerkan
www.facebook.com/edaedaozkerkan
Güncellemeler
+1 yıl
Bu güzel gün ve sorularınız için hepinize teşekkür ederim elimden geldiğince çok soru cevaplamaya çalıştım. Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeye devam edebilirsiniz.
Ben Eda Özerkan, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sorularınızı cevaplıyorum, bana sorularınız neler?