Yarım Kalmış Hikayeler

Bu Bence'de tam şöhreti yakalamışken hayata göz yuman ve binlerce sevenini göz yaşına boğan sanatçıları yazmaya çalışacağım. Bu cümleleri yazarken hiç şüphe yok ki benim aklıma ilk Barış Akarsu geliyor, daha da geçmişe gittiğimde ise Kerim Tekin geliyor. Haydi göz atalım...

1. Barış Akarsu

29 Haziran 1979 yılında Bartın'da dünyaya gelen sanatçı, çocukluk yıllarında sürekli müzikle uğraşmıştır. Ancak O'nu asıl şöhret yapan şey ise 2004 yılında ATV'de yayınlanan Akademi Türkiye isimli yarışmayı birinci olarak tamamladı. Özellikle rock müzik ve Cem Karaca eserlerine yeniden soluk olması oldukça beğeni topladı.

Amasra´nın Hırçın Dalgası...Yarım Kalmış Hikayeler

Yarışmadan sonra İstanbul'a yerleşen Barış, ilk albümü de burada çıkarmıştır. Ayrıca Merve Sevi ile Baş rollerini paylaştığı Yalancı Yarim isimli dizide de oynamıştır.


Ölüm ansızın gelir...

Barış, yirmi sekizinci yaş gününü olan 29 Haziran 2007 Cuma akşamı saat 22:30 civarında Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği kaza sonucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış ve 4 Temmuz 2007'de hayatını kaybetmiştir. :'(

2. Kerim Tekin

18 Nisan 1975'te İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Gece kulüplerinde şarkı söylerken Raks Müzik'in teklifini kabul edip, şöhretin basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmıştır. Kerim Tekin çeşitli parçalar çıkarsa da onu zirveye çıkara parçası Haykırsam Dünya'ya adlı albümündeki Kar Beyazdır ölüm isimli parçası olmuştur.

Kar beyazdır ölüm...

27 Haziran, 1998'de Afyon'da verdiği bir konser dönüşü Sandıklı'da geçirdiği bir trafik kazası sonucu 23 yaşında hayatını kaybetmiştir. Hafızalarda ise beyaz bir gömlek giyip o pervaneli odada söylediği o şarkı hep kalmıştır.

Ölümün yakışmadığı isimlerinden birisidir Kerim...

3. Gökhan Semiz

12 Ocak 1969 İstanbul doğumludur. Lise yıllarında müziğe ilgisi başladı ve çeşitli gece kulüplerinde çalıştı. 1990 yılına gelindiğinde Grup Vitamin'i kurdu. Bu grup altında söylediği dönemimdeki şarkılardan çok farklı bir stille söylediği için kısa sürede dikkat çekti.

Yine trafik kazası...

Ölümü Barış'ınkine benzer bir şekilde oldu. 12 Ocak 1998 tarihinde 29. yaş gününü kutlamış ve doğum gününden beş gün sonra 17 Ocak tarihinde Bakırköy sahilinde geçirdiği bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmiştir.

Bu üç acı Trafik kazası ve üç farklı müzik adamının daha yolun başında hayata gözlerini yumması beni bu ''Yarım Kalmış Hikayeler '' başlığını atmama neden oldu. Kim bilir belki kaderleri benzer olmasa üçü de bambaşka şarkılar piyasaya sürecek bambaşka bir hayatları olacaktı...


1|2
12

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Barış akarsu'nun yoğun bakımdan cikmasini nasıl bekledim hiç unutmam. Çok güzel bir adam.

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 2

 • Barış Akarsu :'(

  0|1
  0|0
 • Duygulandım emeğine sağlık

  0|1
  0|0
Yükleniyor...