KScanlar'ın sorularını yanıtlıyorum. İş görüşmeleri ve işe alınma süreçleriyle ilgili bana sormak istedikleriniz neler?

AyşeDenizÖzgün a
KScanların sorularını yanıtlıyorum. İş görüşmeleri ve işe alınma süreçleriyle ilgili bana sormak istedikleriniz neler?
Merhaba KScanlar,

Ben Deniz, KizlarSoruyor'da İnsan Kaynakları departmanını yönetiyorum. Kariyer yolunun henüz başında olan ya da kariyer yolculuğu sırasında yanında desteğe ihtiyaç duyan sizlerin sorularını yanıtlamak için buradayım!

İş görüşmelerinde sizi #biradımöne çıkaracak tüyolar, kariyer hedefinizi belirlerken yapılacaklar, çalışma motivasyonunuzu yükseltmenin yolları ve iş süreçleri ile ilgili aklınıza gelebilecek her soruyu yanıtlamak için çok heyecanlıyım.

Kariyer hayatınız boyunca ne kadar deneyiminiz olsa da en heyecanlı süreçlerden biri iş görüşmeleridir. Kendinizden emin de olsanız, tecrübeniz sayfaları dolduruyor da olsa, daha önce kariyer basamaklarında zirveyi de görmüş olsanız değişmez. Bir de yeni mezun iş görüşmesi heyecanı ve soruları var ki, arama motorlarının gözdelerinden biridir. İster yeni mezun olun, ister tecrübeniz uzun yıllara dayansın "to do list"lerin arasında koşuştururken iş hayatında günceli takip etmek zordur.

O halde başlayalım! İş görüşmeleri ve iş süreçleriyle ile ilgili bana sorularınız neler?

PS: Sorularınıza cevaplarımı videolu dönüş olarak hazırlayıp, karşılıklı olma heyecanını en kısa sürede birlikte yaşayalım istiyorum❤️👩🏻‍💻Kızlar Bir Adım Öne
KScanlar'ın sorularını yanıtlıyorum. İş görüşmeleri ve işe alınma süreçleriyle ilgili bana sormak istedikleriniz neler?
58
94
Görüşünü yaz