Yardiminiza ihtiyacım var depresyon beni çok *ptallastirdi? Nasıl eski halime dönebilirim?

Gizli Üye

Eskiden çok zeki bir insandım diyemem tabii ama yinede bilgili ve kültürlü biriydim çevremdeki her yaştan insana ayak uydurabilirdim bilgilerimle ama yaşadığım bir olaydan sonra kendimi 2 sene eve kapattım depresyonla mücadele ediyorum 2 senedir ve bu sürede her şeyi unuttum tüm kültürüm bilgim olan zekam gitti şu an net bir karar veremez hale geldim fikirlerim degisip duruyor ilaç kullanmak istemiyorum ama eski halime dönmek istiyorum ufak adımlar ile olsa bile nasıl yapabilirim cidden goruslerinize çok ihtiyacım var

Yardiminiza ihtiyacım var depresyon beni çok *ptallastirdi? Nasıl eski halime dönebilirim?