Bir anda seni engelliyorum ve hiç acmiycam by yazmış sizce kesin kararmi?

Gizli Üye
Sevgiliydik ayrıldık bir dönem sonra dün akşam bni aldi bn istemedim konuştuk biraz tartıştık. bn ona ilk arkadaş kalalım en iyisi dedim oda en iyi karar dedi mesajda saçmaladı Bnde iyi ki ayrıldık dedim yoksa bizden bişey olmaz dedim bna yazmış seni engelliyorum ve hiç acmiycam bye yazmış sizce kararlimi yoksa numaramı yapiyor
Bir anda seni engelliyorum ve hiç acmiycam by yazmış sizce kesin kararmi?