Sıkıntınızı, derdinizi yakın arkadaşınızla paylaşır mısınız yoksa içinize mi atarsınız?

MustiEmre u
Hepinize selam dostlar, sağlığınız sıhhatiniz iyidir umarım ☺️🌺🪂🛥️

"Sıkıntılar paylaşıldıkça azalır" sözünden yola çıkarak sormak istedim bu soruyu. Ben yakın arkadaşıma, dostuma anlatırım anlatırım ki varsa bir tavsiyesi, söyleyecekleri kulak veririm. Aynı şekilde bende dinlerim, anlamaya çalışır fikrimi sunarım.

Sizlerde durum nasıl?

Sıkıntınızı, derdinizi yakın arkadaşınızla paylaşır mısınız yoksa içinize mi atarsınız?
#MustiEmre
#Kişilik&Karakter
#DüzelirBeKanka
Sıkıntınızı, derdinizi yakın arkadaşınızla paylaşır mısınız yoksa içinize mi atarsınız?