Sosyal anksiyetem yüzünden bu sene istediğim bölümü kazanmama rağmen gitmedim. Bu durumu nasıl aşarım?

Gizli Üye
Çok zor şartlar altında emek verdim Ankara üniversitesi diş kazandım. Ama gitmedim. İçimden o kötü hissi o çarpıntıyı atamıyorum.
Sürekli kendimi eksik hissediyorum. Mesela hiç kıyafetim yok. Öyle sosyal medyadaki kizlar gibi giyinip gezip tozmadım. Hep ot gibi yasadim. sanki gidersem beni dislicak kimse arkadas olmayacak gibi hissediyorum. öyle çok konuşkan kendini ifade eden biri degilim içime kapanık biriyim. Babamida kaybettim. Ömek istiyorum. Yakında bunu yapacm beni duyarsiniz sosyal medyadan televizyndan. Elimde değil. Daha önce öğretmenimle birkac psikologa gittik. İse yaramadi. Birde bu durumu odamda ablamla konusurken annem duydu birden çığlık atıp üzerime yürüdü "ben senin icin bu kadar emek veriyim sen boyle ergen dusuncelerinle okula gitme Allah benim de canimi alsada kurtulsam deyip yüzüme tükürdü gitti."
Güncellemeler:
1 ay
Sosyal anksiyetem yüzünden bu sene istediğim bölümü kazanmama rağmen gitmedim. Bu durumu nasıl aşarım? #
1 ay
Sosyal anksiyetem yüzünden bu sene istediğim bölümü kazanmama rağmen gitmedim. Bu durumu nasıl aşarım?##
Sosyal anksiyetem yüzünden bu sene istediğim bölümü kazanmama rağmen gitmedim. Bu durumu nasıl aşarım?
20
5
Görüşünü yaz