Senin için bir ortamda konuşmak mı kolay yoksa konuşmaktan çok dinlemek mi?

Gizli Üye
Bazen alçakgönüllülükten, bazen utangaçlıktan dolayı bulunduğumuz ortamda sohbete dahil olmak istemeyebiliriz. O an sadece kişi ve kişileri dinlemekle yetinmek bize yeterli gelebilir.
Kimisi de bunları gözardı eder ve kendisini gayet rahat şekilde ifade edebilir.
Peki, size bunlardan hangisi daha kolay gelmekte, konuşmak mı yoksa daha çok dinlemek mi?
Senin için bir ortamda konuşmak mı kolay yoksa konuşmaktan çok dinlemek mi?
Gayet rahatımdır ve konuşmaktan çekinmem.
Dinlemek benim için daha kolaydır.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Senin için bir ortamda konuşmak mı kolay yoksa konuşmaktan çok dinlemek mi?