Sürekli kabus görüyorum. Nasıl kurtulabilirim?

Crovasan
son birkaç haftadır sürekli kabus görmeye başladım. uyandığımda terli oluyorum ve genelde konuşarak uyanıyorum. kabuslarım genellikle geçmişte olan tramvalarımı ve sinirli olduğum şeylere dayalı oluyor. annem ve babam beni küçükken çok döverdi şu an bunu pek takmamama rağmen rüyamda kardeşimi dövdüğünü gördüm ve çığlık atarak uyandım ama çığlık attığımın farkında bile değildim. annem yanıma gelip ne olduğunu sordu kabus gördüğümü hatırlıyordum ama bağırdığımı bilmiyordum. terliydim ne zaman kabus görsem genelde hep terli uyanıyorum hava ne kadar soğuk olsada. bu sadece bir örnekti. yaklaşık bir ay önce can sıkıntısından kabuslarımı yazmaya karar verdim. her ne kadar hafif şeyler olsa da uyandığımda geçmişteki korkularım ya da tramvalarımı hatırlatan şeyler olduğu için buna sebep olan kişilere karşı tekrardan bir kin beslemeye başladım. anneme tekrardan uzaklaştım şu an aramız iyi ama kabustan sonra yaklaşık bir gün etkisi altında kalıyorum. eğer üzüldüğüm şeyler bu şekilde geçecekse razıyım ama mutlu olmama rağmen her şeyi kafama takmamama rağmen neden böyle oldu anlamıyorum.
Sürekli kabus görüyorum. Nasıl kurtulabilirim?
18
14
Görüşünü yaz