Yabancı kadınlarda olup Türk kadınlarında olmayan özellikler nelerdir?

Yabancı kadınlarda olup Türk kadınlarında olmayan özellikler nelerdir?

Türk erkeklerindeki yabancı kadın hayranlığının sebebi nedir? 🤔

2|7
91169

En İyi Kız Görüşleri

• Genelde erkeklerin çoğu ego demis fakat aslında türk kızı egolu falan değil sadece ortam bunu gerektiriyor aslında biraz mantıklı düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
    Yabancı bir kadın mini etekle yaninizdan geçip selam dediği zaman bak ne güzel kız derken aynısını türk kızı yapınca kaşar derler ayrıca ağırdan sat diye nefret ettiğim bir söz vardır bilirsiniz türk kızı sizin bahsettiğiniz gibi sizin tabirinizle "egolu" davranmasa kolay lokma der hemen yine sizin tabirinizle kullanmak yani yatağa atmak gibi bir düşünce içine girip duygularıyla oynamanizdan çekindiği için size soğuk ve mesafeli olmak zorunda hisseder çünkü biz yabancı ülkelerin erkekleriyle değil Türk erkekleriyle baş etmek zorundayız ve bu kolay bişey değil kendimizi korumamız lazım
    Diğer ülkelerde kadınlara bukadar baskı yapılmıyor ki onlara da bizde erkeklere nasıl davraniliyosa öyle davraniliyo
    Orda kadınlar kendini erkeklerden koruma gibi bir düşünceyle yetistirilmiyo

5|2
    0|1
    • benim gibi düşünen biri helal.🇹🇷

• bombos genellemeler
      Türk erkeğini sevmiyoruz deyin eyv derim ama bu bahanelere sığınmayın baskı maskı yok istedi mi neler yapıyorsunuz o zaman baskı olmuyor işinize geldi mi
      Erasmus maceralarınızı bilmeyen mi kaldı? En leş keko yabancıya bile farklı davranıyorsunuz, ülkede adres soran Türk erkeğine tecavüzcü muamelesi yapıyorsunuz tabi kimse istemez sizi
      Sonra o yabancı erkekler 4chan tarzı sitelerde sizinle dalga geçiyorlar :D

Sizlerin Türk erkeklerine ego yapması daha iyi böyle olduğu için dünyayı keşfetmeye çalışıyorlar ve başarıyorlarda. Çevremde sırp, boşnak, polon, rus sevgilisi olan dolu arkadasım var
      Siz bizim erkeklere ego yapmasanız çoğu milliyetçi olduğu için Türk kızından başkası olmaz derdi muhtemelen

Türk erkeklerine kimse bakmaz diyenleri yaz aylarında marmaris'e davet ediyorum gelsinler görsünler :D :D

• Ya gerçekten yorumların bir çoğuna istemsizce güldüm kaç tane yabancı kadın tanıdıklarını merak ediyorum mesela 0 trip diyor bir çoğu ama benim abimin eşi yabancı ve korkunç bir şekilde kıskanç ve bol tripli

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Merak!
    Sadece merak bence.
    Çünkü; evde, işte, sokakta, aynı apartmanda, okulda ya da herhangi bir yerde Türk kadınları ile hep iç içeyiz. Huylarını, sularını, karakteristik yapılarını, neyi sevip neyi sevmediklerini az çok biliyoruz. Ama, yabancı bir kadına dair ne biliyoruz?
    Görsellik ve güzellik diyen hemcinslerim sanırım çevrelerine daha da dikkatli bakmıyorlar. Beylerin bakışlarını kalçalardan ve biraz yukarıda göğüs hizasından kaldırıp simaları incelemelerini öneririm.
    Öyle ki, gerçekten de çok ama çok güzel kadınlarımız var. Hepsi sarışın ve renkli gözlü olmasa da esmerliğin veyahut kumral hoşluğun verdiği albenilere sahip nice kadın var.
    Son olarak belki büyük çoğunluğu maddiyata, fiziksel özelliklere takılıp kalsa da içlerinden bir kısmı ise vicdana, merhamete, saygıya ve akla bakıyor.

8|0
    0|1
  • Türk kadınları candır banane yabancıdan türk kaıdnlarından memnunum

4|0
    0|1
    • Bunları duymak ne güzel

• Öyle türkiyede cok güzel düzgün anlayıslı kadınlar var simdilik kafama göre birini bulamasamda var yani.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

89167
  • Umarım sen bu soruyu sadece alttaki detay için sordun , Türk kadınlarını aşığılatmışsın bütün yorumlar da. O Türk kadınını küçümseyen erkeklere de yazıklar olsun diyorum. Gerçek kültür yapımız şimdiki gençlerimizde asimle olmuş olabilir fakat analamızı da örnek almıyor aşağılayan erkekler.

26|9
    2|15
  • Hayatlarında çok fazla farklı bir ırktan kadınla tanışmış gibi yorum yapmalara bayılıyorlar. Çok bildiklerinden değil aslında işte karalayacak yer arıyorlar

20|1
    2|17
    • aynen kamka türk kizinin eline kimse su dökemez bir kre s. s. s. s

• @Sipruss Yabancı erkeklerle tanışmak için bir ortam yaratmaya çalışmadım zaten. Pek umrumda da değil açıkçası.

• umrunda degil. anladim😀

• Erkekler kolay ulaşabildikleri için hayranlar. Türk kızını sevgilisi bile öperken 40 dereden su getiriyor ckajcjj

5|2
    3|14
    • Hatta ve hatta kocası bile olsa jsjsjs

• Önce rakiplerimi tanı. yabancılar kolay av değil. Aksine örneğin rus kızları en zor tavlanan kızlardır. Rusça bilmeyenle çıkmazlar. burdaki türkler zorla türkçe konuşuyorlar

• Buna kibir ve ego denir.

• Kolay ulaştıkları içindir.

16|1
    3|16
    • Bak işte bu konu en çok bilinen yanlış. Yabancı kadınları tavlamak zordur. türk erkekleri yanlızca bu konua çok palavracı ve iftiracı

• dil bilgin yoksa gerçekden çok zor tavlamak ahagstf

• @bade90 kesinlikle antalyada çalışıyorum öyle sanıldığı gibi kolay kızlar değiller. yanlızca iletişime açıklar buda medeni olmakla alakalı birşey

• Yabanci hatunlar trip nedir bilmez😂

1|1
    2|0
  • Türk erkeklerinde yabancı hayranlığı diye birşey yoktur. Yabancı kadınlar sadece Türk erkeği için daha kolay bir avdır. Bunun sebebi de bilimsel literatürde CPD (Cinsel pazar değeri) olarak tabir edilen değerin yabancı kadınlar tarafından bilinmesidir ve özellikle CPD değeri yüksek olan yabancı kadınları ilişkiye ikna etmek daha kolaydır. Çünkü bu dönemin bir daha olmayacağını bildiklerinden bu zaman dilimini en iyi şekilde değerlendirmek isterler. Türk kadınının ise bu konuda her ne kadar daha tutucu gibi gozukseler de aslında yabancı kadınlardan pek bir farkları yoktur. Tek fark yabancı kadınlar ile diyalog kurmak, Türk kadınlarıyla diyalog kurmaktan daha kolaydır. Bunun sebebi de Türk kadınının malını bilmesi.. Kendilerine doğru bir şekilde yaklaşan erkeği hiçbir zaman mundar etmezler (en kötü ihtimalle kibar bir şekilde iyi dileklerde bulunup (tabi KEZBAN değilse) yollarina devam ederler). Yani o erkeğin özgüvenini takdir eder zedelemezler ama ne yazık ki Türkiye'de çoğu erkek kadınlara nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmemesinden kaynaklı duvara toslarlar ve yabancı kadınlar kozunu oynarlar ya da aptal aşığı oynarlar ki bir de kadınlar o aptal aşıklardan öyle de bir tiksinirlerkiii.

11|0
    2|1
  • türk kadını ingiliz kadını italyan kadını rus kadını şu kadını bu kadını... bunca zaman bir türk kadını olarak erkeklere karşı yaşama hakkımızı savunduktan zor şartlarda taciz tecavüz ve dayaklarla ayakta kaldıktan sonra şimdide kalkıp yabancı kadınlarla kıyaslanmak ne kadar doğru.
    yorumlara göre söyleyeyim nazikmiş yabancı kadınlar öyleler elbette çünkü bilmiyorlar erkeğin onun rızasına gerek olmadan vucuduna dokunabileceğini bir bilseler acaba türk erkeklerini yanlarına yaklaştırırlar mı?
    bir diğer yorum merhametmiş. sen türk kadınının analık duygusuyla bir kıyasla bakalım merhameti sen göremedin diye yok mu sandın?
    başkası güzellikmiş. kime göre güzellik. güzellik neydi beyler bir anlatsanıza bize de iri göğüsler güzel kalçalar mı?
    bir başkası anasını ömür törpüsü etmiş kimisi yabancının tırnağı bellemiş kendi ülkesinin kadınını. peki beyler siz hergün evde ailenizden aman kızım bu saatte işten geliyorsun dikkat et aman bu saatte okul bitiyor yabancılarla konuşma aman otobüste kaç kişi var kaçı erkek diye sorgu alsaydınız siz sizin cinsinize sempati duyar mıydınız?

BU BİR GENELLEME DEĞİLDİR. BU BİR GÖRÜŞTÜR. KİMSEYE TECAVÜZCÜ TACİZCİ YA DA DAYAKÇI DEMİYORUM AMA GÜZEL ÜLKEMDE EŞEĞE TECAVÜZ EDEN 70 YAŞINDAKİ DEDELER VARKEN SİZ SİZE NE KADAR GÜVENEBİLİRDİNİZ.
    NOT: 15 YAŞIMDAN BERİ ÇANTAMDA BİBER GAZI TAŞIYORUM VE 22 YAŞINDAN BERİ TELEFONUMDA PANİK BUTONU VAR.
    O YABANCI KIZLARINDA BU KORKU VAR MI?

10|3
    0|1
    • Okurken tebrik etmeye doyamadım 👏🏻👏🏻

• Ülkede kadınlar modern hayatı sonuna kadar yaşayıp, klasik anlayışı da sonuna kadar sömürmeye dayalı grotesk bir kültür sahibi olmaya devam ettikçe o dediğiniz olmaz.

• Hayranlık yok, onu geçiniz.
    Yabancı ülkelerde hiç azımsanmayacak kadar yaşadım.
    Sizin farkedemediğiniz bir detay vereyim.
    Özel alan olayı daha çocuk yaşta öğretiliyor çoğuna. Sizden sürekli ilgi beklemiyorlar, sizi boğmuyorlar. Mesela dışardan eve geldi kız arkadaşınız gelip sizi öpüyor. Beni neden gapıda karşılamadın asdjhsajkdhasjkdhjashdkjakj demiyor. Öptükten sonra biraz işim var diyorsun ok hallet gel diyor sizi mutlu ediyor bu hal ve hareketler.
    Sizin hobileriniz olabilir, işiniz olabilir bunlara çok fazla saygı duyuyorlar. Karşı tarafı mutlu etmek için biraz daha fazla çaba sarfediyorlar.
    Size kimse kolay olun demiyor, ki emin olun yabancı ülkelerde de gece klübü dışında bir hayat var. Gayet normal insanlar var yani ben gördüm :)
    Türk kızlarına talep çok olduğu için egolar venüs malesef ister kabul edin, ister etmeyin.
    Özetleyecek olursak türk erkeklerinin tümü yabancı kadınlara hayran falan değil arkadaşlar. Evet hoşumuza giden yönleri var ama asil bir türk kadını olamazlar. Çok farklı yetiştiriliyorlar.
    Yabancı kadınla evlilik yapan arkadaşlarım var, artıları eksileri tabi ki var. Kadın amerikadan gelip türkçeyi öğrenmiş espiri falan yapıyor. Görsen nutkun tutulur. Bunlar çok çok nadir olacak hadiseler.
    Türk kadınlarını seviyorum ben şahsen ;)

4|2
    0|0
  • Geneli boylu poslu ve zayiftir.. duzgun olanini bulursaniz sizden bir gram altin bile istemez. Ev araba sormaz.. kendini kasmaz asla.. yaklasmaniza izin verir , sen kimsin be slk demez.. sadece sadakat ve ilgi bekler.. ulasilabilir insanlardir.. egolari yoktur.. rahatlikla muazzam guzellikteki bir kizin yanina gidip tanisabilirsiniz.. burun bukmezler.. asiri derecede bakimli olurlar.. kendilerini bulunmaz hint kumasi saymazlar.. ve yalnizlarsa kendilerine gercekten ilgi gosteren bir erkege gercek anlamda karsilik verirler.. meslegin ne vs diye sormazlar bile.. nikah Nisan dugun istekleri olmaz.. beraber calisir her seyimizi aliriz derler.. cok saglam karakterlidirler.. b , c d planlari yoktur. Dort elle sarilirlar erkeklerine. Bu insanlarin cogu gercek bir iliski ve aile kurmaya açtır.. hepsi antaltaya gelen sarhos turistler gibi degildir.. ve pek. coguna fazla ilgi yoktur.. bizim her kizimiza oyle ilgi vardir ki.. hetkese burun bukerler yanlarina yaklasip merhaba diyemezsiniz.. tersleyip yerin dibine sokarlar.. ama yabancilar insancildir. boyle seyler yapmazlar.. ve egolari sifirdir.

5|2
    5|0
  • Yabancı kadınlardan gerçekten tanıdıklarım oldu.. soğuklar! Duygusuzlar! Beceriksizler.. aşırı mantikcilar.. kadınlık kıçı başı açıp önüne gelenle gezmekle olmuyor..200 kusur memleketin kadınları el ele verse değişmem Ayşe'nin Hatice'nin Fatma'nın tırnağın ucundaki boka..

10|0
    0|1
  • Simdi gercekler var. Bizim kizlarimizda bir ego almis basini gidiyor. Bir kezban kezban hareketler. Tanismak isteyenlerr fffff salak yğaaa gibi tepkiler, ve cogunun seksten sevismeden asktan birhaber olmasi. Ha erkekler cok mu duzgun genelde, hayir. Ama en azindan bunlar olmasa yabancilar ellerine su dokemez.

3|6
    3|1
    • Evet eksilerden de anlasiliyor ki kezban kizlarimiz dogrulari cekemiyor. 🤣Yahu insanda bari kendini sorgulama olur duzeltme olur. Bunlarda o da yok. Iyi ki tipik sizler gibi degilim. Kacin valla erkekler bunlardan. 😊

• Ha sirf kolay ulasilir diye yabancilari sevenler var. Katilmiyorum. Zora gelemeyen, hemen her b. oku yasamaya calisan ve kolay lokma isteyenlerden nefret ediyorum.

• Uzun uzun düşündüm. Tek bir şey bulamadım. Türk kadınının diğer millet kadınlarından hiçbir eksiği yok. Fazlası var.

6|2
    0|2
  • Yabanci işte daha ne olsun! Bizim erkeklere yabancı, meraktan bakar "kim la bu" diye. Çözmeye çalışır surekli, ögrenir yaşam seklini. Herşeyi çözdükten sonra türkleştirmeye çalışır. Konfor alanı önemlidir çünkü, anasından öğrendigi gibi yaşamak ister. Sonra yabancı senin gibi olmaya çalışır, sen onca samimiyetinle "ay ne guzel bizim gibi davraniyor" falan der unutursun yabancilar nedeniyle yedigin kazıgı falan... öyle işte ya

6|0
    0|1
  • Onlarca yabancı kadın tanımış gibi neler yazmışlar neler aman yarabbim 2 film, dizi izlemişler yabancı kadın tanımışlar. Doğal olmadığımızı ve dış görünüşümüze aşırı takıntılı olduğumuzu söylemişler, kültürsüz olduğumuzu söylemişler, egoist olduğumuzu söylemişler. Haklılar evet yabancıların silikonları, makyajları, estetikleri hep doğal yapılır biz yaptırınca belli olur, dış görünüş takıntısı olanlar genelde erkekler tarafından linçlere uğramış kadınlardır, 3-4 dil bilmeyişimiz veya kültürsüz oluşumuz Türkiyenin eğitim, aile ve ekonomik sisteminin berbatlığındandır ki Türk kadını her zaman kendini geliştirmek için elinden gelenin fazlasını yapmıştır, ego kısmına gelirsekte dış görünüşü güzel 2 salak saçma kıza gereğinden fazla ilgi gösterip bir yerlerini kaldırıyorsunuz sonra kızlar egoist, keşke biraz rahminden dünyaya geldiğiniz sizi aşkla büyüten o kadınları bir de gavur kısmı eleştirerek anlatsaydınız. Hala aynı fikirdeyseniz de yallah gavur ülkelerine gavur gelin alın sizin beğenmediğiniz Türk kadınlarına dünya hayran..

2|0
    0|2
  • Yorumlara bakıyorum sadece kendi ülkenizdeki kadınları yerip kötülemişsiniz yazık gerçekten. Bu ülkede her kadın aynı değil bu her ülke için geçerli her yerin iyisi iyi kötüsü kötüdür. Türk kadını şerefli, gururlu ve asildir tabi bunu görmek için adaletli bir çift göz ve çalışan bir beyin gerekiyor.

7|1
    0|2
  • Genellikle hepsi egolu, dünya benim etrafımda dönüyor triplerindeler. Hepsi değil ama geneli böyle. Yabancılar isterse dünya güzeli olsalar yine mütevaziler, trip atmıyorlar en azından...
    Türkiyede bir kızla tanışmak için yanına gitsen, yüzlerini çeviriyorlar...

1|2
    4|0
  • .

Kompleksleri yok,

Özür dilemesini,

Teşekkür etmesini biliyorlar,

Medeni bir şekilde tartışıyorlar,

Kavga gürültü olmuyor,

Tartışmanın sonunda küsmüyorlar,

Kendilerine bakıyorlar,

Özgürlüğünüze müdahale yok

İlişkide yüz göz olmuyorlar,

Kız arkadaşlarla dışarı çıkıldığında,

Türk kızları gibi arıza çıkarmıyorlar,

.

2|2
    1|0
  • Prensipleri , tarzları , basit mantıklı olmaları , saygıya önem vermeleri, bana göre tarzları , eğlenceyi bilmeleri, hayatın anlamını gerçekten iyi bilmeleri falan.. harika.. yaka silkilecek tiplerin olduğunu da unutmayalım.. bardağın dolu taraafından baktığım için boş kısmıyla ilgilenmiyorum..:)))

1|1
    0|0
  • Yabancı kadınları bilmem ama Türk kızlarıyla ilgili iyi anılarım olmasını isterdim. :(

Altta kızların bahsettiği gibi keşke "istisnalar"ınız olsaydı ama her erkek neredeyse gömmüş sizi

2|0
    2|0
  • Nezaket, güler yüz, entellektüel birikim, insanca konuşabilme , doğallık, sadelik, özgüven, rahatlık. vs. vs. uzar gider bu liste.

Kusura bakmayın ama inanılmaz şımarıksınız. Prenses gibi davransak neden kraliçe gibi davranmadınız diyorsunuz! Pes.

2|0
    2|0
  • Bizim kızlar sürekli bir tersleme modunda sanki :-D yabancı bir kıza yolda gidip çok güzelsiniz dediğinizde gülümseyip teşekür ederim diyo ama Türk kızına deseniz git başımdan yaa sapık der :-D

2|3
    1|0
  • Fark burada maval okuyan ama aslında yokluk başı çeken Türk erkeklerinin en çirkin yabancı bir kızı bile görünce ağzı yüzü yamulmasından ve napacağını şaşırıp zavallılığından kedi gibi pısmasından ve o pıstığı yerden olaya bakmasından mütevellit olmasın? Kurduğum cümleyi bile anlamayacak erkeklerin burada Türk kızı yabancı kız diye değerlendirme yapması komik, iki cümle ingilizce konuşamayıp “yabancı kızlar daha anlayışlı ve egosuzlar” bıdı bıdı yazmaları da trajikomik...

4|1
    0|2
  • Egoist değiller. Dış görünüş onlar için önemli değiller niyetlerini doğrudan belli ediyorlar çekinmeden Karşısın da kini Kulanma gayeleri yok Ve Yabancı Dil öğrenmetmede Onlar gibi si yok en az 3 dilbiliyorlar ne oldukları belli. Meçhul değil ler.

3|2
    0|0
  • benim sapik oldugumu dusunmeyin yasamadim ama miletin soyledigine gore seks konusunda fantazisi az oldugunu soyluyorlar ben onlarin yalancisiyim eger oyle ise ben tecrube sahibi olmadigim halde fantaziye ihtiyac duyarim sonucta karsilikli tatmin etmek bana gore onemli ilk onu ln isini gorurum sonra kendi veya o nasil isterse yeterki genis olsun her turlu fantezi olur

1|0
    0|0
  • Yabancı kadınlar belli bir yaşa geldikten sonra aile güdümün'den çıkarlar ve kendi istedikleri şekilde yaşamaya başlarlar, kendilerini kimseye hesap vermek zorunda hissetmezler, yaşayışları rahattır, bunun içindir ki hiç bir yabancı kadına bana yemek hazırla, şunu yap bunu yap diyemezsiniz ama kendileri yapmak istedikten sonra da herşeyi yaparlar..

4|1
    1|0
  • Yabancı bir tanıdığım olmadı, olsaydı da birşey değişmezdi. Öncelik kendi ülkemin kızlarından yana olur her zaman için.

11|0
    0|0
  • Marmaris'te yasayan birisi olarak cevaplıyorum. Nedeni güzellik değil nedeni iletişim kurmanın kolay olması. Sen verejek 100 dolar ben seninle duj diye bir şey yok. Sadece iletişim kurmak kolay bu nedenden ötürü tercih ediliyor. Bizimkilerin egosu ve kibiri çok fazla.

2|2
    0|0
  • Almanyada yaşıyorum ve nasılki türk erkeği yabancı bir kadın seçiyorsa evlenmek için türk kadınıda yabancı erkek seçiyor, kendi arkadaş çevremden biliyorum bir çoğu alman veya ingilizle evli...
    Yani türk erkeklerinde yabancı kadın merakı var ama aynı ordanda yabancı erkeklerininde türk kadın merakı var

3|0
    0|2
  • Gençler 4 tane yabancı yengem var. Hepsi de evlenince Türk kadınına bağlıyorlar.
    Kilo alıp Türk annesi moduna giriyorlar.
    Geçen yengemden diyet yaptığım için dayak yiyecektim. Çok şükür Türkçe bilmiyor da kurtardım asdfghjkl

4|0
    0|0
  • Onlarda vermek le alakali kati kurallar yok uckuluna düskün olduklarindan dolayi kolay yolu seciolar buda direk yabanci kadinlarina ilgileri olmasini saglio acik sözlü olun biraz yabanci kadin türk kadini diyerekten bisy genelliyemezsiniz bir yabanci kadini belki egoöudur diğeri değildir sacmalamayin ya

1|1
    1|3
  • bende yabanci erkeklere bayiliyom. ozellikle isvecli olanlara :D

2|0
    0|0
  • Ciddi çoğunluğunun belirli bir hobisi var.

Ciddi çoğunluğu doğru düzgün eğlenebiliyor.

Ciddi çoğunluğunun birbirinin tamamen aynısı olmayan, çeşitli kişilikleri var, türk kadınlarında en çok rahatsız olduğum şey hepsinin tornadan çıkmışçasına birbirinin aynısı şeyleri savunuyor olması, ağzından çıkanların birbirinin aynısı olması.

1|1
    0|0
    • Şu 'Anneniz de türk' lafından gına geldi ayrıca, böyle mi savunacaksınız lan kendinizi?

Al işte türk kadınlarının iticiliğine bir örnek, mantık yok mk. Sanki erkeklerin hepsi anneleri gibi bir kadın istiyormuş gibi.

• Çok fazla yabancı kadın tanıdım her kadın topluma göre farklı özellikler kazanmış,
    Türk kadını eğitimsiz özellikleri ile ön plana çıkıyor. Eğitimsizlikden kastım okul okumamak değil kendini geliştirmek yerine sığ duygulara kapılıp tek derdi evlenmek veya maddi durumu düzeltmek için başka yollara başvurmak, zengin koca vs

3|2
    0|0
  • Türk değilim bende ama şunu söyliyim Kadından kadına değişir bu bence herkesi yargılamayın ! Mesela bende kendimi sıradan olarak görüyorum ego yapmayı sevmiyorum şunu yapıyorum bunu yapıyorum senden daha üstünüm diye benim amacım vakit geçsin maksat güzel geçirilen zaman akışına bırakmak olsundur yurt dışındada var her yabancı kadın iyi değil

2|1
    0|0
  • Gereksiz egoları yok, kendilerini ulaşılmaz prenses sanmıyorlar. Türk kızı kadar dedikodu yapmıyorlar. Türk kızından daha efendiler. Kendilerini birilerine muhtaç hissetmiyorlar, özgüvenliler. Bakımlılar (Bakımdan kastım tonlarca makyaj değil, mesela düzenli beslenip spor yapıyorlar). Türk kızı kadar tembel değiller, en azından tüm gün televizyon karşısında bir yerlerini büyütmüyorlar. Türk kızına oranla daha saygılılar ve önyargıları daha az, önce insanı anlamaya çalışıyorlar

2|0
    2|0
  • Yabancı kadınlar vicdansız türk kadınları anaç, vicdanlı, merhametlidir. Bir fark arama lüzumuna gerek yok. Ve türk kadınlarını aşağılayan mavili (kro) erkeklerin anneleride türk bir nevi annelerine kadar dil uzatıyorlar bir şey yazarken iki gerekirse on defa düşünsünler.

3|0
    1|3
  • Daha kompleksizler bence. Bizler kasintiyiz.
    Mesela orada birlikte olduğun adamin çocuğu daha kolay benimsenir bizde bu hep sorun olur. Birazda kezbaniz ya bazen adamlara hak veriyorum

1|3
    1|0
  • Burdaki yorumlar tüm kadınlara hakaret eder cinsten aslında. Ben bin tane yabancı kız tanıdım, evet gezip tozmak fingirdemek istiyorsan çok rahatlar ama iş ciddiye binince Türk erkeği yediği haltları yok sayıp karşısındaki kadının geçmişine bakıyor. Onlar eğlenmelikte sanki Tr kadınları evlenmelik gibi katagori ediyorlar. O kızlar gerçeği görünce Tr erkeklerine pas vermiyor bir zaman sonra.

2|0
    0|3
  • Yabancı kadınların; "Bireysel yaşam" tarzı.. Türk kadınında olduğu gibi: flört, sevgili, eş, ana'yken; "acaba eve vardı mı? karnı aç mı? terli mi? yemeğini yedi mi? uyudu mu? vb. erkek arkadaşı, çocuğu, kocayı "kendinden önce düşünecek, Anaç, yüce duygular"🙏😍.. Yabancılar da olmayabilir😉😏not: istisnalar kaideyi bozmaz..

1|0
    0|2
    • Kaç yabancı kadınla arkadaş oldunda onları elrştiriyon

• Her konuda böyleyim. Suriyelileri bile tek başıma avukatlığını yapıyorum

• Yorumlarınızı ve Soyumda Türk yok ki, tek Türk kadını kalsa.. Vb.. Tarzı kötü cümlelerinizden anlaşılıyor.. Anlayacağımı anladım. Artık Yazmayınız!

• Empati yok genelde, bencillik fazla. Erkek haklarını savunan kadın pek yok mesela Türk kadınlarında. Genelde kendilerini düşünüyorlar. Ama hepsi böyle değil, iyi Türk kadınları da var tabi ki.

2|0
    3|0
  • Onlarda dünyevi duyguve özellikler fazla. Bizm kızlarımızda analık gibi manevi duygu ve özellikler fazla.. Ben yurdumun kzını hiçbirşeye değişmem

7|0
    0|0
  • amaaan ikiside Kadin ve ne istediğini bilmiyor, ikisi hakkinda da çok ortak fikralar var :D
    ben bir hayatinda yabanci kadinla sohbet dahi etmediği halde meth eden mavililerin Yorumlarini okuyayim bir :D

1|1
    0|2
  • Yorumları okudum. burdaki kızlar niye çirkin onu anladım. Biri yabancıların dinine biri milliyetçiliğe diğeri belaltı. işte bu yüzden sizi sevmiyoruz çünkü ruhunuz çirkin.

2|3
    2|0
  • Türk kadınlarının tripleri olmasa kimse eline su dökemez.

11|0
    0|2
  • Yabancı kadınlardaki tüm iyi özellikleri topla Türk kadınının tırnağı olamaz

14|0
    0|3
  • Türkiye de bilgi alışverişi arkadaşlık kurmak gibi sebeplerden daha çok kadınlardan menfaat sağlamak gibi sebepler daha çok zamanın da kullanıldığı için 2019 da gelsek bunu asamamis bir yüzde 40 Lik toplum mevcut ancak yeni nesil çok daha iyi ve bunu aşmış görünüyor

2|0
    1|0
  • Türk kadınları daha temiz. Ama gerçek şu ki; artık nefret ediyorum. Türk kadınları tamam haklılar ama bir nokta da haksızlar. Yabancı kadınlar istediğinizde hadi deyinde bir diğeri evet diyebiliyor. Anlamanız çok zor arkadaşım. Yabancı kadın zaman kıymetini biliyor. Türk kadını zaman diye bir şeyi öldürüyor.

3|0
    3|1
  • Önce ailesi sonra eşi tarafından insan olduğunun unutulmaması, dışa dönük olsa gülümsese süslense eşitlik dese yolluu, kaşarrr; içe dönük olsa, gülmese, süslenmese Kezban, yobaz, gerici denilmemesi.. Namussuzluk yapan eşine karşı koyarsa, üstüne kapı kilitlenmemesi, şiddet görmemesi, öldürülmemesi... Daha çok fark var da ne yazsak sonuna "Ama erkeğe yakışıyor yavv" eklerler..

2|0
    0|2
  • Yüksek oranda ego, kibir ve erkeğin sırtına binen değil de müşterek hayat mantığı ile davranıldığı gün bu konu bir kez daha konuşulur.
    Yoksa bu konuda bir sayfa liste yapabilirim sana. Tekrar ediyorum yüksek oranda bu böyle, elbette yukarıda saydığım özelliklerde olmayan az sayıda kadınlarımız da var.

2|0
    0|0
  • Estetik... erkkelerde bu estetige aldaniyolar. En azindan turk kadinlari dogal. Yani buyuk cogunlugu dogal.

2|1
    0|5
    • türk kızları makyaj güzeli ne doğalı :D
      Bide Türk erkeklerini beğenmezsiniz ama beğenen yabancı kadınlar çok var çok şükür

• Makyaj kadar dogal birsey yok ki ben kullanmamda bazi gunler disinda... en azindan estetik guzeli degiliz...

Daha Fazla
206

Benzer Benceler

Yükleniyor...