Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 26 Ekim - 1 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Bu hafta burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? Haftalık burç yorumunuzu Falsepeti blog farkıyla okuyun, burcunuzu neler bekliyor öğrenin. İşte 26 Ekim-1 Kasım 2020 haftası tüm burçlar haftalık yorumları…


KOÇ

Koç burçları 21 Kasım’a kadar sürecek olan ve sosyal çevreniz ile arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem başlıyor sizin için. Bu destekler hayatınızda belirgin şekilde fark yaratacak. Uzun zamandır eş veya sevgilisi ile olan ilişkisinde durgunluk ve sorun yaşayan Koç burçları, 28 Ekim-11 Kasım tarihleri arasında ilişkilerini onarmak için fırsatlarla buluşabilirler. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan ve tamamlanma enerjisini taşıyan dolunay sizin parasal konularınızı etkileyecek. Gayrimenkul alım, satım veya kiralaması gündeminde olan Koç burçları bu konularda netleşip tamamlanma yaşayabilirler. Gelirlerinizde artış yaşarken, dolunay dönemlerinde aşırıya kaçılmasından dolayı harcamalarınızda da artış yaşayabilirsiniz. Gelir gider dengenize ve gereksiz harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

BOĞA

Boğalar 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında gündelik yaşamınız ve sorumluluklarınızla ilgili oldukça destekleneceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Bir süredir kendisini mutsuz, yorgun ve isteksiz hisseden bir Boğa burcuysanız, bu tarihler arasında özgüveniniz ve hayattan aldığınız keyif oldukça artacak. İşlerinde problemler yaşayan Boğa burçları işleri ile alakalı güzel gelişmeler ve yeni fırsatlarla buluşabilirler; ancak Retro etkisi devam ettiğinden dolayı yeni oluşum ve başlangıçları eğer mümkünse 6 Kasım’a kadar bekletmenizde yarar var. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay sayesinde bir yandan parasal konulardan ve ilişkilerden yana gücünüzü fark edip kendinize olan güveniniz artarken, diğer bir yandan da kendinizi oldukça özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Gelen fırsatları iyi değerlendirip, uzun soluklu olacaklarından emin olmanızda fayda var.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 26 Ekim - 1 Kasım Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER

İkizler 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında hayattan aldığınız keyif, yaşama isteğiniz ve özgüveniniz artacak. Bir süredir sıkıntılar yaşayıp, insanlardan kazık yediyseniz ve kendinizi yetersiz hissettiyseniz artık mutlu olma zamanı! Kalbi boş olan İkizler burçları da sosyal olup arkadaşlarıyla zaman geçirdikleri takdirde bu dönemde aşkı bulabilirler. Ebeveyn olan İkizler burçlarını ise çocukları ile geçirecekleri keyifli zamanlar bekliyor. 31 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay nedeniyle parasal konularda beraber hareket ettiğiniz insanlara karşı ketum davranıp adımlarınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Bu alanda dengelerin şaşması, kendinizi yalnız ve güvensiz hissetmeniz mümkün gibi görünüyor. Bu hafta parasal harcamalarınıza ve gelir gider dengenize dikkat etmenizde de fayda var.

YENGEÇ

Yengeç burçları 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında ev ve aile yaşamınızda gerçekleşecek olan güzel gelişmeler modunuzu yükseltecek. Bir süredir aile içerisinde kendinizi yalnız hissettiyseniz veya gerginlikler yaşadıysanız bu sıkıntıları artık geride bırakıyorsunuz. Gayrimenkul alım satımı veya ev içerisinde tadilat yapma planı gündeminde olanları güzel fırsatlar bekliyor.31 Ekim’de gerçekleşecek olan dolunay arkadaşlık ve sosyallik alanınızı etkileyecek. Bazı arkadaşlarınızla para konusunda tartışmalar yaşayabileceğiniz gibi geri alamayacağınızı bildiğiniz halde bazı arkadaşlarınıza maddi olarak destek olmanız da gerekebilir. Duygusal davranmak ve anlık kararlar vermek yerine, kendinizi garantiye alarak adım atmanızda ve harcamalarınızdaki artışa dikkat etmenizde fayda var. Çalışan Yengeç burçları, dolunay ile beraber kariyerden gelen ve bir süredir bekledikleri paralarda tamamlanma da yaşayabilirler.

ASLAN

Aslanlar 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında zihin dünyanız ve hayatınız oldukça hareketlenecek. Olaylara çok daha pozitif yaklaşırken, sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlar da sizleri bekliyor olacak. Bu dönemde aklınızdan geçenler, dile getirdikleriniz ve attığınız imzalar sizin için çok hayırlı olup güzel gelişmeleri hayatınıza taşıyacak. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber çalışan Aslan burçları kariyerlerinde tamamlanma yaşayabilirler. Alım satım işleri gündemlerinde olan Aslan burçları ise çözüme kavuşabilirler. Bu dönemde dikkat edilmesi gereken nokta ise dolunayın agresifliği de beraberinde getirmesi nedeniyle özellikle çalışan Aslan burçları üstleri veya patronlarıyla tartışmalar yaşayabilir ve fevri davranmaları halinde kariyer hayatlarına zarar verebilirler. Sonradan telafisi mümkün olmayan durumlar yaşamamak için sakin kalmanızda ve bireysel tepkiler vermemenizde fayda var.

BAŞAK

Başak burçları 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında para alanında güzel destekli enerjilerle buluşacak ve etrafınızdaki insanların desteğini çok daha kolay alacaksınız. Maddi fırsatlarla buluşmanız an meselesi! Sosyalliğinizin de artacağı bir dönem olacak.31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber finansal olarak alma verme dengeniz gündeminizde olacak. Beraber iş yaptığınız ortağınız veya hayatınızı paylaştığınız biri ile beklediğiniz parasal gelişmelerde tamamlanma yaşamanız oldukça mümkün. Dolunay zamanları gergin enerjileri de barındırdığından gerek özel ilişkinizde gerekse iş ilişkinizde beraber yol aldığınız kişilerle gerginlikler yaşayabilirsiniz. İlişkinizin sonlanmasını istemiyorsanız sakin kalmanızda fayda var. Sorunlu ilişkisi olan Başak burçları yaşanacak olan ani krizlerle beraber ilişkilerini bitirme kararı alabilecekleri gibi, ilişkisi olmayan Başak burçları ise hayatlarına yeni birini alabilirler.

TERAZİ

Teraziler 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında son zamanların en şanslı hissedeceğiniz ve maddi manevi her alanda birçok güzel fırsatla buluşacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Hem de kariyer hem de para alanınızda çok güzel destekler sizleri bekliyor olacak. Sosyalliğiniz artarken, yeni bir maddi fırsatla da karşılaşabilirsiniz. Değişim rüzgarları bu dönemde sizinle olacak. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak size kendinizi çok daha iyi hissettirecek. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber dışarıdan gelen paraların size ulaşması kolaylaşırken bir yandan da harcamalarınızda artış yaşayabilir, beklenmedik giderlerle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınıza özen gösterdiğiniz takdirde bu süreci sorunsuz atlamanız mümkün. Yine dolunay döneminde özel hayatınızdaki aşırıya kaçan kıskançlığa veya özgür davranışlara dikkat etmenizde fayda var.

AKREP

Akrep burçları 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında manevi yanınızı geliştirmek ve pozitif düşüncelerinizi arttırmak üzere destekleneceksiniz. Eğer uzun zamandır kendinize zaman ayırmadığınızı ve kişisel gelişiminize odaklanmadığınızı düşünüyorsanız bir süre sosyalleşmeye ara verip kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde gizlilik içerisinde yaşayacak ve insanlarla özelinizi paylaşmak istemeyeceksiniz. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber sizin için skandallarla dolu bir dönem başlayacak. İnsanlardan gizlediğiniz yasak bir ilişkiniz varsa veya birden fazla kişiyle birliktelik yaşıyorsanız, dolunay ile beraber bunlar ortaya çıkabilir. Düzenli bir evlilik hayatı olan Akrep burçlarının ise parasal konular üzerine eşleri ile yaşayacakları ani kriz ve tartışmalara dikkat etmelerinde ve her zamankinden daha anlayışlı olmalarında fayda var.

YAY

Yaylar 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında hem arkadaşlık ilişkileri ve aşktan yana hem de kariyer gelirlerinizden yana kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kalbi boş olan Yay burçlarının bu dönemde hayatlarına biri girebilir. Çalışan Yay burçları ise kariyer gelirlerinde artış yaşarken, iş arkadaşlarından da manevi destek görebilirler. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber çalışan Yay burçları başladıkları projelerde veya işle alakalı tıkanıklık yaşadıkları alanlarda tamamlanmalar yaşayabilirler. Dolunayın içerisinde barındırdığı istikrarsızlık enerjisinden dolayı yine bu dönemde maddi alanınızla alakalı kısa süreli istikrarsızlıklar yaşamanız da mümkün. Bunların sonucunda gündelik hayatınız etkilenebilir, bazı olaylar kontrolünüzün dışına çıkabilir. Çokça mesai yapabilir ve sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Kendinizi fazla yormamanızda fayda var.

OĞLAK

Oğlak burçları 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında çalışmayan Oğlak burçlarının aile hayatlarında, çalışan Oğlak burçlarının ise kariyer hayatlarında güzel gelişmeler olacak. Aileden beklenen maddi ve manevi destekler gündeminizde olabilir. Çalışan Oğlak burçları ise iş yaşamlarında bir yandan kendilerini daha güçlü ve başarılı hissederken, diğer yandan da yeni teklif ve projelerle buluşabilirler. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber kendinizi sizden hiç beklenmeyecek şekilde bencilce davranırken bulabilirsiniz. Her zaman mantığınızla ilerlediğiniz halde dolunayın beraberinde getirdiği istikrarsızlık enerjisi nedeniyle genel tavırlarınızın tam tersinde davranışlar sergileyebilirsiniz. Ayrıca oldukça flörtöz olacağınız bir dönem de sizi bekliyor olacak. Birden çok ilişkiyi aynı anda yaşamak isteyebilirsiniz. Bu şekilde davranacak olursanız mevcut ilişkinize zarar verip, elinizdekini de kaybedebilirsiniz. Kendinizde hissedeceğiniz yoğun cesareti sizin için faydalı olacak alanlarda değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

KOVA

Kovalar 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında kendinizi içsel ve zihinsel olarak çok iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler sayesinde güçlendiğinizi ve ayaklarınızın yere daha sağlam bastığını fark edeceksiniz. Hem özel hem de iş ilişkinizle ilgili kararlar gündeminizde olacak. Özel hayatında kimse olmayan Kova burçları yeni bir ilişkiye başlayabilirler. İş hayatı olan Kova burçları ise otorite sahibi güçlü insanlarla tanışıp onların desteklerini alabilirler. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber aile ve yerleşim alanınızla ilgili konularda yaşayacağınız tamamlanmalar gündeminizde olacak. Aileden gelecek olan paralarla ilgili gelişmeler umduğunuzdan daha hızlı olabilir. Evinizle alakalı da dekorasyon değişikliğine veya tadilat yaptırmaya karar verebilirsiniz. Bu değişimleri yaparken dolunayın istikrarsızlığı ve aşırılığı da beraberinde getirmesi nedeniyle harcamalarınıza dikkat etmenizde ve gelir gider dengenizi korumanızda fayda var.

BALIK

Balık burçları 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında birçok maddi destek sizinle buluşacak. Eşiniz veya iş ortağınız vasıtasıyla para gelişi yaşayabilirsiniz. Sonucunu beklediğiniz bir mahkeme veya miras konuları varsa bu konuda nihayete erip gelir elde edebilirsiniz. Maddi olarak güçlenmenizle beraber kendinize olan güveniniz de artacak. 31 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan dolunay ile beraber bir süredir zihninizi meşgul eden parasal konularda karar verip adım atabilirsiniz. Artık düşüncelerinizi hayata geçirme ve bunlar için efor sarf etme vakti geldi. Size fayda sağlayacak fırsatları araştırıp değerlendirebilirsiniz. Geçmişten gelen ve zihninizi meşgul eden ne varsa, ayaklarınız yere sağlam basarak karar vereceksiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 26 Ekim - 1 Kasım Haftalık Burç Yorumları
31
37
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Başak burcuyum çok güzel bir çalışma olmuş teşekkürler öncellikle bu çalışma, benim burcum için güzel şeyler yazıyor ama gerginlik ortamı hoş olmamış ama olsun hayatta her şeyin üstesinden gelindiği gibi bununda üstesinden gelicez artık daha sağlıklı düşünmekle her şey halledilir.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Depresif-_-Polyanna
  Aman Allahım tutuyor yahuu😂
  ‘’Eğer uzun zamandır kendinize zaman ayırmadığınızı ve kişisel gelişiminize odaklanmadığınızı düşünüyorsanız bir süre sosyalleşmeye ara verip kendinize yönelmek isteyebilirsiniz. ‘’ Tam olarak bu kısım için harekete geçtim😂 karar aşamasındayım bir yerle görüştüm 😇
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3630
 • Musti423
  Boğa burcuyum ve Hayatım rezil şuanda.
  Kimsem yok, yalnız yaşıyorum. Boşandım, oğlumu arada bi görüyorum. Yemek vs o nasıl bişey ki? Hergün kahvaltı ve gündüz de artık ne bulduysam, çoğunkez dürüm veya ekmek arası.
  Sabaha kadar oturup, öğlene kadar uyuyorum. iş olarak Free çalışıyorum.
  Evleneyim diyorum, evlenilecek kız hiç yok. Böyle yaşam mı olur yaa. :((
 • Baran_Günay
  Off hep iyi olacak, güzel olacak, şu düzene girecek, bu değişecek. Bir haltın düzeldiği yok..
 • Alarasmin
  Bakalim ne olacak beklenti yuksek soylenenlere gore
 • melisyildiz96
  Her şeyi güzel yazmışsınız ama kırgın olduğumuz sevgilimiz gönlümüzü alacak mı onu yazmamışsınız.
 • Soyersoyer
  Benim oğlak burcu ama hiçbiri bana uymuyor yazılanların 😏😏
 • Umarim dediginiz gibi olur bakalum bunlara cok ihtiyacm var..
 • Duygu_su34
  Güzelmiş tatlım benim beğendim bir İkizler burcu olarak
 • Mantıklıkız03
  Boğalar ya da akrepler ne zaman mutlu olucak valla bıktım ya skandallar mkandallar yine noluyoruz aw
 • IoVoI
  Çok süper olmuş eline sağlık, yay burcu olarak gidip tam tersini yaşıyacam😁😁
 • Dilaraeowiw
  Ay Allah korusun ne diyo öyle Svdigimle yetinmeyip baskalariyla flort etcekmisim falan Bu hic bi sklde olmaz O yuzden bir kez daha anladim ki Burclarmis oymus buymus hepsi yalandan ibaret
 • MühimAdam
  ne demişler burçlara inanma ama burçsuz kalma. ikizler en sevdiğim :d
 • yusufalakis
  Boğalar 28 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında gündelik yaşamınız ve sorumluluklarınızla ilgili oldukça destekleneceğiniz bir dönem sizleri bekliyor.
 • SudaTerleyenBalık1
  Maddi destek imkan olacak diyor lakin bugün 6.000 tl çıktı tek seferde cebimden ben bu burç yorumunu beğenmedim aksine morelim bozuldu
 • postmodernpokemon
  Maddi olarak güzel gelişmeler olacakmış umarım olur
 • belkiidee
  İkizlerim de inşallah doğru çıkar bunlar bu ara cok ihtiyacım var skdksk
 • _kasım23
  Burçlara hiç inanmıyorum saçma geliyor
 • MayısssssssKızı
  inanmıyorum
 • kediliçek
  Teşekkürler.
 • Herhangibiriişte
  @DrDeniz sende oku burcunu.
 • CinoSEVERR
  Burçlara hiç inanmam
 • kanatsızmaceracı
  İkizler olmam sorunsalı
 • Jokerr_21
  bu burçlar bizi kandırıyor
 • Bakalım ne çıkıyor
 • jonywick
  Aslan :)
 • Bluedabadi
  Burçlara inanmıyorum
 • LaStCaCa
  Güzel eline sağlık devamını bekliyorum
 • lastcomert
  Güzel başladı ama sonu nedense beni korkuttu.
 • prenses__artemis
  eline sağlık
 • Anı_yakala
  Hadi bakalım bekleyip göreceğiz
 • Dilers
  Eyyy oğlak silkelen ve kendine gel
 • marcus26
  Herşey bekleye bilir
 • chandlerB
  eşek burcuyum kendimi bulamadım
 • Çıkarsa güzel olur
 • BADLOWE3461
  Umarim yazılanlar çıkar
 • Güzel olmuş.
 • LovecezaM
  Çok güzel olms ellerinize sağlık 💕
 • xMeLiH
 • K__Li1983
  Kova 🙏🏻 Emeğinize sağlık
 • Güzel şeylere ihtiyacım var
 • enfectiondesease
  Zaten son zamanlar ancqk evdeyim malum koro a
 • Cok icaci gelmedi bu defa
 • Just_Muco
  İkizler burcuyumda burçlara inanmıyorum 😂
 • Güzel şeyler yazmışlar
 • Damızlık_Erkek
  Burçlara inanmıyorum saçmalık
 • Arazzaras
  Bakalım çıkacak mı
 • Nurseda4
  Terazi lastik jimnastik 😂
 • yatutarsaaa
  Akrep: ayy bi bela daha geliyoo galibaaa😩
 • minahsen
  Akrebim
 • Şeftalisuyu35
  Artık inanmıyorum bunlara
 • Yaralıgüvercinimm
  Yengecim sevdim yorumu
 • Civcivesmer
  İnşallah dediği olur ne diyim
 • Sadiaksoy
  bazen inanıyorum ama
 • ByNarKo
  teşekkür ederim
 • ayşe2346
  Burçlara inanmıyorum saçmalık
 • grkrn111
  Boğa yı göremedim
 • Güzelmiş hoşuma gitti. 😀
 • blackhunterx
  Güzel geçicek gibi bu hafta
 • sehzadessinan
  güzel paylaşım olmus begendim
 • kediyumağı2
  oğlak kendine gel kız
 • birazkafamkarisik
  ah ah keske
 • Daha Fazla (6)
YÜKLENİYOR...