Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 30 Kasım - 6 Aralık Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor? İkizler burcundaki ay tutulmasının burcunuza olan etkileri nasıl devam edecek? Geçtiğimiz hafta yaşanan ilk etkilerin arkasından, bu hafta başında 30 Kasım’da tutulmanın gerçekleşmesiyle beraber burcunuzu neler bekliyor olacak? Haftalık burç yorumunuzu Falsepeti blog farkıyla okuyun, burcunuzu neler bekliyor öğrenin. İşte 30 Kasım-6 Aralık 2020 haftası tüm burçlar haftalık yorumları…

KOÇ

Koçlar bu hafta yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gündeminizde yer alacak. Sık sık tartışmalar yaşayabilir, beklenmedik haberler alabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminizde olup bazı haberler duyabilir, evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü aşk hayatınızın ve ikili ilişkilerinizin oldukça destekleneceği bir gün olacak. Cuma günü kendinizi duygusal anlamda bastırılmış ve alıngan hissedebilirsiniz. Hafta sonunda ise daha romantik ve daha keyifli zamanlar geçireceksiniz. Ebeveyn olan Koç burçları çocuklarıyla güzel zamanlar geçirirken, ilişkisi olan veya evli olan Koç burçları ise partnerleriyle beraber tutkulu zamanlar geçirebilirler.

BOĞA

Boğa burçları bu hafta maddi konular ve kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Maddi bir gelir elde edebilir, gündeminizde olan bir konuda önemli gelişmeler yaşayıp yeni haberler alabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri yakın arkadaşlarınızla zaman geçirmek gündeminiz olacak. Kendinizi iyimser ve tatlı bir heyecan içerisinde hissedebilirsiniz. Özellikle Perşembe günü duygusal ve ailevi ilişkilerinizin oldukça destekleneceği bir gün olacak. Cuma günü ise bir anda depresif bir ruh haline bürünseniz bile bu etkiler öğleden sonra geçecek. Hafta sonu kendinizi daha rahat ve keyifli hissedebilir, ailevi aktiviteler planlayabilir veya evinizde kendiniz için keyifli ortamlar yaratabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler bu hafta yaşamınızdan birilerini çıkarmak ve bazı ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir karar alıp bunu yakın çevrenize duyurmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızın biraz hassas olabileceği bir dönem sizleri bekliyor. Kariyer hayatınızla ilgili yapmak istediğiniz bir konuşma varsa hafta ortası bunun için çok doğru zaman. Özellikle Perşembe günü yapmak istediğiniz atılımların sonuçlarının pozitif olması için oldukça destekleneceksiniz. Cuma günü öğlene kadar modunuz biraz düşük olsa da öğleden sonra bu etkiler geçecek. Hafta sonunda ise kendinizi daha özgüvenli ve mutlu hissedeceksiniz. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla yapacağınız ortak konuşmalar gündeminizde olabilir.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 30 Kasım - 6 Aralık Haftası Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Yengeçler bu hafta başında kendinizi biraz duygusal ve kuruntu içerisinde hissedebilirsiniz. Ruh sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta başlangıcı olacak. İş hayatınızla ilgili kontrolünüz dışında bir haber alabilirsiniz. Hafta ortasında duygusallığınız giderek artacak. Bu dönemde duygusal beslenme bozukluklarına karşı dikkat! Perşembe günü ise hafta başlangıcının aksine daha keyifli zamanlar geçirip pozitif olacağınız bir gün olacak. Cuma günü öğlene kadar kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz; ancak öğleden sonra bu depresifliği üzerinizden atıp özgüvenli bir döneme giriş yapacaksınız. Hafta sonu keyifli geçerken, kariyer hayatınızla ilgili güzel bir haber gündeminizde olabilir.

ASLAN

Aslan burçları bu hafta bazı arkadaşlık ilişkilerinde gerilim ve sonlanma gündeminizde olabilir. Hayatınızda uzun zamandır sürüncemede giden konulara artık netlik geliyor. Kötü giden konularda sonlanmalar olabileceği gibi, bir süredir beklediğiniz güzel haberi alıp netleşmeniz de gündeminizde olabilir. Hafta ortasında iç dünyanıza dönüp, korkularınıza odaklanabilirsiniz. Bilinçaltınızın oldukça hareketli olacağı günler olacak. Perşembe günü ise keyifli enerjilerle beraber iyimserleşip iç kabuğunuzu kıracaksınız. Cuma günü öğlene kadar yine biraz içe dönük olabilir veya küçük sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise ne istediğinizi bilip kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sizin için sahalara dönme vakti başlıyor!

BAŞAK

Başaklar bu hafta yaşamınız, toplumdaki statünüz ve kariyer hayatınız gündeminizde olacak. Kariyer değişikliği ve yeni bir gündem kapıda! Özel hayatınız ve toplumsal statünüz de bu süreçte etkilenebilir. Hafta ortasında sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek ön planda olacak. İş görüşmesi yapacak olan Başak burçları bu hafta oldukça desteklenecekler. Perşembe günü ise kendinizi iyimser ve mutlu hissederken, aşk hayatınızda tutkuyu yaşayabilirsiniz. Cuma sabahı içiniz daralıp ikili ilişkilerde gerilmeler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmanızda fayda var. Hafta sonunda zor enerjiler yerini pozitif ve destekli enerjilere bırakacak. Kendi kendinize kalıp keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burçları bu hafta başında yurt dışı bağlantılı konular gündeminizde olacak. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla alakalı haberler alabilirsiniz. Hafta ortasında kariyer hayatınız ön planda olacak olup üstlerinizle verimli görüşmeler yapabilir, onların takdirini toplayabilirsiniz. Perşembe günü özellikle daha iyimser hissedip sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyer hayatında yeni girişimlerde bulunmak isteyen Terazi burçları için oldukça güzel enerjiler olacak. Cuma günü öğlene kadar depresif bir ruh halinde olsanız bile öğleden sonra bu etkiler geçecek ve hafta sonuyla beraber yerini pozitif enerjilere bırakacak. Arkadaşlarla geçirilecek keyifli zamanlar, hayata dair yeni planlar ve kariyer için alınacak yeni kararlar gündeminizde olabilir.

AKREP

Akrepler bu hafta ortak kazanımlar ve maddi gelirlerle alakalı konular gündeminizde olacak. Nafaka, miras, vergi ve kariyer gelirlerinizle ilgili çıkış yolu arayacak ve bütçenizle ilgili bazı konularda netleşeceksiniz. Hafta ortasında hayata bakış açınız oldukça pozitif olup maneviyatınızı güçlü hissedeceksiniz. Eğitim konuları gündeminde olan Akrep burçları için de oldukça güzel destekler mevcut. Perşembe günü aşk hayatınızda yoğun duygular hissedebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan tanıdıklarınızdan veya eşinizin akrabalarından yana güzel haberler alabilir, sevinç yaşayabilirsiniz. Cuma günü öğlene kadar duygusal anlamda kendinizi daha içe dönük hissederken, hafta sonuna doğru keyifli zamanlar ve dikkat çekici konuşmalar gündeminizde olabilir.

YAY

Yay burçları bu hafta aşk hayatınız gündeminizde olacak. Düzenli bir ilişkiniz varsa aranızı bozmak isteyenler olabilir. Eğitim ve proje alanlarında yükselmek isteyen Yay burçlarının destekleneceği enerjiler mevcut olacak. Hafta ortasına doğru iletişiminiz artarken beraberinde birçok sorununuzun da ortadan kalktığına şahitlik edebilirsiniz. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri parasal alanınız gündeminizde olup bu alanda oldukça destekli enerjiler sizinle olacak. Cuma günü öğlene kadar kendinizi gergin hissedebilirsiniz; ancak bu ruh halindeyken karar almadığınız ve stabil kaldığınız takdirde hafta sonu ile beraber daha pozitif olup akıllıca kararlar ve keyfinizi yerine getirecek haberler alabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlaklar bu hafta başlangıcında kariyer hayatınız ve günlük rutininiz gündeminizde olacak. Çalışan Oğlak burçları kariyer hayatlarında görev değişikliği yaşarken çalışmayan Oğlak burçları ise gündelik alışkanlıklarında bazı değişimlere gidebilirler. Sorun yaşadığınız kişilerle konuşup problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Perşembe günü ise sevildiğinizi yoğun olarak hissedeceksiniz. Cuma günü depresif bir ruh hali güne başlamış olsanız bile öğleden sonra depresifliği üzerinizden atacak ve parasal konuları gündeminize alacaksınız. Odak noktanız para alanınız olacak gibi görünüyor. Beklenen paralarla ilgili güzel haberler almanız oldukça mümkün.

KOVA

Kovalar bu hafta başında aşk hayatınız ve sosyal çevrenizle olan ilişkiniz gündeminizde olacak. Kararsız kaldığınız noktalarda artık netleşeceksiniz. Ebeveyn olan Kova burçları çocuklarının hayatlarında askıda kalan konularla ilgili netleşme yaşayabilirler. Hafta ortasında ise kariyer alanınız ve iş görüşmeleriniz gündeminizde olacak. Çalışmayan Kova burçları ise gündelik hayatlarında her şeyin akışta ve rahatlıkla ilerlediğine şahitlik edebilirler. Perşembe günü kendinizi huzurlu hissedebilir, güzel haberler alabilirsiniz. Cuma günü ise öğlene kadar yaşadığınız bazı problemleri gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Hafta sonu ile beraber ilişkileriniz gündeminizde olup keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK

Balık burçları bu hafta başında aile hayatınız gündeminizde olacak. Tüm aileyi ilgilendiren gayrimenkul, yatırım, sağlık veya ilişki sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yaşam alanınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Hafta ortasında ise aşk hayatınız ve sosyalliğiniz gündeminizde olacak. Keyif alacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü sevdiklerinizle planlar yapabilirsiniz. Cuma sabahı kendinizi mutsuz, bastırılmış ve ikili ilişkilerde zorlanmış hissederken, öğleden sonra tüm bu olumsuzlukları üzerinizde atacak ve kendinize olan güveniniz artarken işle ilgili konuları gündeminize alabilirsiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 30 Kasım - 6 Aralık Haftası Haftalık Burç Yorumları
22
20
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • HürreemSultaaN
  Yay burçları bu hafta aşk hayatınız gündeminizde olacak. Düzenli bir ilişkiniz varsa aranızı bozmak isteyenler olabilir. Eğitim ve proje alanlarında yükselmek isteyen Yay burçlarının destekleneceği enerjiler mevcut olacak. Hafta ortasına doğru iletişiminiz artarken beraberinde birçok sorununuzun da ortadan kalktığına şahitlik edebilirsiniz. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri parasal alanınız gündeminizde olup bu alanda oldukça destekli enerjiler sizinle olacak. Cuma günü öğlene kadar kendinizi gergin hissedebilirsiniz; ancak bu ruh halindeyken karar almadığınız ve stabil kaldığınız takdirde hafta sonu ile beraber daha pozitif olup akıllıca kararlar ve keyfinizi yerine getirecek haberler alabilirsiniz 🌺
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1922
 • Kovaya ne gelcekse gelse artık rutin hayat değişsin🧚🏻‍♀️
 • Hayatgercek
  Hadi inşallah ya, tutsun bir kere de... Sıra bana gelsin yeter beklediğim...
 • _BeBeRuhii_
  Vay ve 4aralik doğum günüm geldi hiç mutlu olamadim
 • __şair__
  Maddi gelir elde edebilirim ve bugün işten çıkarıldım
 • Aşşolaşaşak
  Yay burcu ile alakalı çok doğru bir analiz yapmışsınız. Ailevi problemlerim var. Umarım atlatırız.
 • Bu hafta karışık ve yoğun gecicek gibi sakin kalmaliyim
 • johnyx
  Terazi
  Bu baya hoşuma gitti 😃👍 haydi hayırlısı diyeyim..
 • Hayatımdan birilerini çıkaracak mısım kimi çıkarsam ki
 • sen_de_kaldı_kalbim
  İkizler burcuyum teşekkür ederim bilgilendirme için.
 • Olympuscazg
  Burçlara çok inanmıyorum ama son Zaman’larda burcumu okuduğum zaman sanki beni anlatıyor diyorum 🤔
 • biricik12
  Valla şu başakların yüzü gülsün artık nedir bu çektiğimiz yahu. :)
 • Meczupbiryazar
  Oğlak güzelmiş 😊
 • mmirasuu
  Başak
 • marcus26
  Güzel çalışma
 • Yengeç
 • ɢɛʟinciӄ
  Hadi hayırlısı bakalım neler olacak görecez.
 • cenk06cenk
  Hadi insallah
 • Blackmen3
  Aşk para ve alışveriş sağlık istiyorum
 • oğlak güzel haberler verdi bu kez
 • dubalarındubası
  umarım burcumdaki şeyler gercekleşir
 • RubbieRolePlayy
  Ekonomik güzellikler bekliyorum bu hafta
 • Kısmet diyelim. Ya çıkarsa
 • bensherlock
  Ben terazi değilim anladım
 • LaStCaCa
  Eline sağlık harika yorumlar
 • reversengineer
  Teşekkürler.
 • Драгон_Кинг
  Yengeç
 • x_tolga_x
  Yengeç burcuyum
 • ErenEnd
  oo harika :D
 • askeradam1
  burçlara inanmıyorum ama okuyorum da
 • Bu sene bi yüzümüz gülmedi 🤔
 • Hüseyin_33
  Hadi inşallah bir Devlet Memuru olabilirim.
 • evininhanimi_
  İkizler burcu olanlar beğensin sayımızı bilelim
 • Onnumara-10
  Buraya kocaman bir yeşekkür bırakıyorum.
 • Cölsüzmecnun
  Ya tutarsa diyelim
 • Elhanom
  Ben kova burcuyum
 • Gizli Üye
  Saçma
 • Gizli Üye
  ben de balık burcuyum teşekkür ederim
 • Gizli Üye
  hımm ikizler
 • Gizli Üye
  Her hafta severek okuyorum yorumları 👏🏻 Teşekkürler.
 • Gizli Üye
  Umarım güzel olur
 • Gizli Üye
  Gene terazi için pek monotonluktan çıkmayan sıkıcı bir hafta bekliyor :D
YÜKLENİYOR...