Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 4 Kasım Haftası Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar evleri ile ilgilenirken Akrepler ise sosyalleşme konusuna odaklanacaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ilişkiler olacak. Yeni bir ilişkiye başladıysanız, biraz ağırdan alabilir ve duygularınızı daha az belli edebilirsiniz. Duygularınız karşılıklı olabilir, ancak kısa sürede kendinizi kaptırmanız sonrası için hayal kırıklığı yaratabilir. İlişkisi olmayan Koçlar ise hayatlarının genel anlamında biraz daha dikkatli davranmalılar. Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sevdikleri ve ilgilendikleri konular olacak. Sevdiğiniz konulara tutku ile bağlı olmak, bütün enerjinizi sonuna kadar o şeye harcamak anlamına gelmeyebilir. Önemli olan, zor zamanlarda da güçlü bağlar kurabilmek ve sonuna kadar sahiplenmeyi bilmek olabilir. Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. Bunun için farklı kitaplar, kaynaklar ve internet size yardımcı olacaktır.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 4 Kasım Haftası Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sevdikleri ile ilişkileri olacak. İlişkinizde her şeyin mükemmel olduğunu ve sorunsuz devam ettiğinizi düşünüyorsunuz. Fakat bazı zamanlarda en büyük eksiğin karşılıklı saygı olduğunu fark edebilirsiniz. Böyle zamanlarda saygı görmek için, sizin de saygılı davranmanız gerektiğini hatırlamalısınız. Yakınlarınızdan biri yeni bir terfi ya da tatmin edici bir zam alabilir. Bu konuda kendinizi strese sokmak yerine, aile bütçesine ek olarak yapabileceğiniz maddi çözümleri detaylı konuşup sizin de neler yapabileceğinizi göstererek rahatlayabilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası düşüncelerini ifade etmeleri olacak. Düşüncelerinizi ifade ederken zorlandığınız anlar olabilir, ancak kelimelerin gücünü küçümsememeniz gerekir. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişimde, düşüncelerinizi sert ve kesin ifadeler kullanmadan da akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. İletişim konusunda biraz daha çabalamanız gerekiyor. Düşüncelerinizi ifade ederken eğer yanlış anlaşılırsanız bunu daha sonra düzeltin.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası kariyer veya eğitimleri olacak. Kariyerinizde önlenemez bir yükseliş sizi bekliyor. Arkadaşlarınız arasında, sizin iş yerinizdeki mutluluğunuzu kıskananlar olabilir, onlara kulak asmayın ve hedeflerinize odaklanmayı sürdürün. Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır ama hedeflerimizi yanlış kişilerle paylaşmanın bize hiç bir faydası da olmayacaktır. Bu konuda biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var. Sadece güvendiğiniz insanlarla bu tür konuları konuşmalısınız, pişman olabilirsiniz.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası yakın dostları olacak. Çok yakın bir arkadaşınızla aranızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır arkadaşlığınızı etkilememesi için hislerinizi görmezden geliyor olabilirsiniz, ancak aranızda gözle görülür bir çekim var! Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. Ama arkadaşımıza aşık olduğumuzda bunu saklamamız gerekmiyor. Partneri olan Başaklar ise sık sık yakın arkadaşları ile görüşebilir ve partnerlerini biraz üzebilir. Onların gönlünü almalısınız.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası iş yerleri veya okulları olacak. İş yerinde hoşlandığınız kişiye artık duygularınızı açıklamak ve platonik durumunuzdan kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Karşı tarafın duygularından da eminseniz, bir adım atmanın zamanı gelmiş olabilir. Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak bazı sınırlamalar belirlemeniz gerekebilir. İlişkisi olan Teraziler ise iş yerlerinde biraz daha dikkatli olmalılar. İlişkinizden iş yerinde bahsetmek sonrasında canınızı sıkacak durumlara neden olabilir. Tam güvenmediğiniz insanlara dikkat edin!

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası aileleri olacak. Ailenizle aranızda anlam veremediğiniz bir mücadele hissediyorsunuz. İkinizin de baskın olmak istediği konular bulunuyor ancak hem kendinize hem de ona aynı tarafta ve eşit koşullarda olduğunuzu hatırlatmanız gerekebilir. Geleceğinizi finansal olarak rahat geçirmek için, büyük planlarınız var. Parasal konularda gerekli araştırmaları yaptıktan ve profesyonel olarak danışmanınızdan destek alıp yatırımlarınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda aceleci olmak yerine planlı ve programlı hareket etmelisiniz. Şansınız açık.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası yaratıcılıkları olacak. Yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz ve yeni şeyler öğrenebileceğiniz bir alanda çalışmak istiyorsunuz. Geçici çözümler yerine uzun dönemli planlar yapmalısınız; unutmayın yaratıcılığın bir sınırı veya sonu yok! Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. Bu aralar, kendinizi işiniz ve aileniz arasında kalmış hissedebilirsiniz. Yoğun temponuz nedeniyle ailenizi ihmal ediyor olabilirsiniz, dikkat!

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası resmi ilişkileri olacak. Bir süredir yolunda devam eden iş ilişkilerinizde ters giden gelişmeler yaşanabilir. Panik havası yaratmadan makul düşünmeli ve anlaşmalarınızı bir sonraki sürece kadar imzalama konusunu ertelemelisiniz. Kendinizi fiziksel ya da ruhsal olarak yenilemek istediğiniz bir dönemdesiniz. Kalbinize ve zihninize iyi gelecek değişiklikleri gerçekleştirmek için adım atmalı ve tazelenmenin keyfini çıkarmalısınız. Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. Bu size çok daha büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası kişisel hayatları olacak. Kişisel yaşamınızda ters giden konular nedeniyle kendinizi ifade etmekte zorlandığınız anlar yaşayabilirsiniz. Vermek istediğiniz mesajı doğru bir şekilde aktarmakta zorlanacağınızı hissediyorsanız, yapacağınız konuşmaları ertelemeniz gerekebilir. Hayatınızla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bu yolda sevdiklerinizin ve dostlarınızın desteğiyle emin adımlarla ilerlerken, küçük de olsa karşılaşabileceğiniz aksaklıkların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. Olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası fırsatlar olacak. Bir süredir kovaladığınız kariyer şansını neredeyse yakalamak üzeresiniz, ancak ufak pürüzler canınızı sıkabilir. İşiniz açısından büyük bir hedefe ulaşacakken, küçük şeylerin sizi kontrolden çıkarmasına izin vermemelisiniz. Beklediğiniz toplu bir para sonunda geliyor ve sizi finansal anlamda oldukça rahatlatacak. Prim ya da ödül olarak alacağınız bu maddi destek sayesinde, borçlarınızı tamamen kapatabileceksiniz. Şansınıza güvenerek karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeli ve uygun anda yeni bir başlangıç için adım atmalısınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 4 Kasım Haftası Burç Yorumları
17
4
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Wiilmaaa
  Bu hafta Akreplerin odak noktası aileleri olacak. Ailenizle aranızda anlam veremediğiniz bir mücadele hissediyorsunuz. İkinizin de baskın olmak istediği konular bulunuyor ancak hem kendinize hem de ona aynı tarafta ve eşit koşullarda olduğunuzu hatırlatmanız gerekebilir. Geleceğinizi finansal olarak rahat geçirmek için, büyük planlarınız var. Parasal konularda gerekli araştırmaları yaptıktan ve profesyonel olarak danışmanınızdan destek alıp yatırımlarınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda aceleci olmak yerine planlı ve programlı hareket etmelisiniz. Şansınız açık. 🦂🦂🦂
  Görüş hala geçerli mi?
 • Gizli Üye
  Kaç keren fal icin yazdım hiç geri dönülmedi hatta yurdisinda yaşadığım için iltibata geçtim siteniz için ama bizim banka kart orda geçerli değil. Buradan kaç keren yazdım. Ama hiç geri donulmedi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • engnszgn
  Bu yengeç ne çileli burç arkadaş hicmi yüzü gülmicek, burç degistirebiliyozmu 😊
  Görüş hala geçerli mi?
 • şu burç yorumu na göre benim yıllar önce zengin olmam lazım dı
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

215
 • farklıpencere
  Eğitim planlama mı yaptım bile kurslar bekleyin beni
 • Bilge_Bayan
  Bu günlük haftalık burc yorumlarına inanmıyorum
 • Fkusna_Huy
  Emin misin bunlardan?
 • Teswkkürler
 • melike47
  bol kazançlı bir hafta olsun
 • Öğretmen001
  Teraziye öylesine bir şeyler yazılmış resmen:)
 • Gülsenizgülümserim
  Hayret ilk defa şansim acik mk 😂😂
 • Ah yine maddiyat..
 • shango
  Terazi burcunu okudum çıktım teşekkürler
 • fark_var
  Boğa burcu olarak hayirlisi diyelim. 😀
 • Hiç tutmuyor ama neyse
 • dreamliner61
  haydi bakalım hayırlısı.
 • BlueGold
  Güzel paylaşım beğendim eline sağlık
 • ALPARSLANn31
  Fala inanma falsızda kalma demişler
 • 🙂 çok güzel tavsiyeler var 🙂
 • Aynen bende yengeç hep sıkıntı hep sıkıntı
 • Gizli Üye
  Cok alakasiz bir yorum olmus
YÜKLENİYOR...