Instagram'ın yeni trendi 'güçlü duruş' oturuşu ile kadınların verdiği mesajları nasıl buldunuz?

Fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'da, kadınların bacaklarını ayırarak oturduğu ve 'Güçlü Duruş' adı verdikleri pozlar giderek yaygınlaşmaya başlıyor..Muhtemelen 2018 yılında Instagram'da en çok göreceğiniz poz, bacaklarını ayırarak oturan kadınlar olacak.
#womanspreading etiketi ile paylaşılan fotoğraflarda çıplak herhangi bir unsur bulunmuyor (muş)..

Kaynak:

"Güçlü duruş" adı verdikleri bu pozları nasıl buldunuz?
#Meczup

3|2
135115

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 115

• Erkek için de kadın için de böyle oturmak uygun değil bence

16|6
    1|0
  • Bacak ayırmaları onları güçlü olmaktan çok daha da seksi ve çekici göstermiş. Benden söylemesi. :):

0|3
    5|0
  • Evet çok güçlü maşallah allah nazarlardan saklasın

2|1
    6|3
  • Sağ bacakları sol bacaklarını özlemiş kadınlar için pek sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bacakları birbirine sevgiyle bağlı kadınlar zaten yapmazlar bu pozu

2|0
    0|0
  • Bu resmen ben motorum mesajı

1|0
    0|0
  • Ahaha bu guclu durustan cok erkek edali durus bazi kizlara yakisabilir ama bence sanki cinsel obje olarak kendilerini kullanarak takipci kasmak gibi ve yani bir kiz bu pozu verince erkek biraz cesur yorum atsa gene biz 😂😂 abaza oluruz ama buna nasil bir yorum atilabilir yaaa ama nikemedim guzel gibi 😍

0|1
    0|0
  • Erkeklere inat artık bizde malımızı saklamıyoruz imajı vermek adına iyi bir trend olmalı. çünkü erkeler o tip oturuş sözde erkekliklerini sergilemek için yapıyor güçlülük adına değil.

0|0
    0|0
  • hani bacaklarını açıp oturunca ayı oluyorduk :D kadınlar yapınca adı güçlü duruş mu oluyor yani :D

1|2
    0|0
  • "Güçlü Duruş"'u "Kro Duruşu" olarak düzeltelim. Bir erkek olarak instada bizde bacaklarımızı açıp poz vermeliyiz diyorum. Anlamadığım şey şu neden erkeklerin her şeyine karışma gereksiminiz var. İsteyen istediği gibi oturur. Bende bacaklarım açık oturuyorum yanıma biri geçecekse kapatıyorum kime ne batıyor bunu da anlamış değilim. Çoğu erkekte benim yaptığım gibi yapıyor.

0|0
    0|0
  • Gücünün farkında olan kadınlar için böyle samimiyetsiz gösteriler gereksiz

0|0
    0|0
  • Ayan ablalar temsili

0|0
    1|0
  • Annenizi keserken foto yükleyin deseler en az yüz kişi yükleyecek demek.

1|0
    0|0
  • Metro da, metrobüste otobüste böyle oturan erkek kadın hepsine herkes kızar ya bence hiç hoş olmamış fotolar. Bizim kültürümüzle bağdaşmıyor. Hanım hanımcık bayanlardan oluşur Türk kadınları gerektiğinde savaşçı olurlar o ayrı. Bu tarz görüntüler bence hoş değil.

0|0
    0|0
  • Ohaaa ya, çok erkeksi diyecektim ama resimlerin tamamını görünce oha dedim. Bayan dediğin naiftir, naziktir. Bu ne arkadaş ayırmış şeyini, tövbe tövbe :D

1|1
    2|1
  • Güçten kasıtları erkek gibi olmak
    Erkek olarak bu hareketleri seviyorum. Egolarımıza yaptığınız katkılardan dolayı teşekkürler

0|0
    2|0
  • Kahvedeki adamlara benzemişler. :D Hiç estetik durmuyorlar.

1|0
    1|0
  • Evet güçlü görünüyor. Çünkü bu zamana kadar toplumumuzda bu şekilde oturabilen cesur ve güçlü birini gördün mü? Mümkün değil. Çünkü kadını belli bir kalıba koymuşuz. Yok böyle olur yok böyle giyinir yok böyle olmalı yok böyle oturmalı işte bunu yıkabilen şey tabii ki de güçlüdür.

0|0
    0|0
  • güçlü duruştan çok rezil bir görüntü..
    ne erkeğin ne kadının bu tarz oturmalarını, doğru bulmuyorum..

1|0
    0|0
  • Ayıp yatakta olur diyen bunlar

0|2
    0|0
  • Gülesim geldi ama neyse. :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    95

Kızlar Ne Diyor 135

• Edepsizlik ne zamandır güçlülük olmuş , Allah akıl fikir versin

3|0
    1|0
  • Sonuç olarak kişi nasıl rahat ediyorsa öyle oturabilir benim için bir sıkıntı olmaz. Ayrıca erkekler hep bacakları açık oturur iken sorun teşkil etmiyorsa, kadınlar böyle oturunca neden sıkıntı oluyor onu anlamadım. Ayrıca kadınlar görsel olarak daha hoş duruyor :)

0|1
    0|0
  • Kadınların güçlü olmak için erkekçe tavır sergilemesine gerek yok biz bacaklarımız kapalıyken de güçlüyüz.

2|3
    0|0
  • Bakıyorum da herkes edep bekçisi kesilmiş! Keşke gözlerinizi yolda dikip dik dik bakarken de bu kadar edepli olabilseniz.

1|0
    0|0
  • Benim yetiştirilme tarzımda bir kadın için en ayıp oturma şekli..

1|3
    0|0
  • Bacaklarını açıp oturmak güçlü olduğun anlamına mı geliyormuş?
    Erkekler metroda otobüste bacağını güçlü olduklarını göstermek için mi açıyorlardı? Kadın için de erkek için de son derece rahatsız edici bir durum. Hoşuma gitmiyor.

0|0
    2|0
  • Görüntü iğrenç, önce onu belirteyim. Yalnız şöyle bir şey de var, bu akım muhtemelen yabancı ülkelerde ve herkesin bildiği gibi onların ahlâk anlayışları bizlerden bir hayli farklı hatta yok gibi. O yüzden bu kadar taşlamayı gereksiz buluyorum şimdilik.

0|0
    0|0
  • Yaygınlaşır bizim millet özenti olduğu için.

0|1
    0|0
  • kadınlardakı edep ve hayayı yok etmenin başka bir yolu daha..

0|3
    1|0
  • Tamam güçlü ol, hobi olarak yine ol ama mahallede geleni geçeni kolaçan eden dayılar gibi oturmak nedir?

1|0
    0|0
  • Saçma yaaa

1|0
    0|0
  • Şimdi bakarsak evet güçlü kadın özgüvenli kadın imajı veriyor ama bir zamanlar erkekler için "Bacaklarını topla yerimi işgal etme" kampanyası başlatılmıştı. Peki onlardan ne farkı kaldı bu davranışın?

0|1
    0|0
  • Süper yatarım artık

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı, insan oturuşu ile değil karakteri ile güçlü durmalı

0|0
    0|0
  • Kötü duruyor

0|0
    0|0
  • Muhtemelen bir tepki niteliğinde yapılıyordur ama bazen bir şeyler tepki gösterirken tepki gösterilen oluyoruz. Çark tam tersine dönüyor.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şeyler gerçekten 😂 bu nasıl güçlü duruş allah aşkına

1|0
    0|0
  • Güçlü duruş buysa ben almiyim öyle bir güç fazla abartılmış buldum

0|0
    0|0
  • Bu oturuş güçlü oturuş değil. "Ben umursamazın, kabanın, görgüsüzün tekiyim" oturuşu. Hem kadınlar için hemde erkekler için

2|0
    1|0
  • Güçlü oturuş değilde edepsiz oturuş mu desem terbiyesiz mi desem ahlaksız mı desem neyse iğrenç diyorum

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    115
Yükleniyor... ;