Ben Selen Esener, güzellik ve doğal maskeler ile ilgili #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde sorularınızı alabilir miyim?

SelenEsener
Merhaba KizlarSoruyor,Ben Selen Esener, eczacıyım. Yaklaşık 8 yıldır evde kendi kendime geliştirdiğim güzellik reçetelerimi son 5 aydır Instagram hesabımdan paylaşıyorum.

Sizlere evinizde bulunan doğal ürünlerle nasıl bakım yapabileceğinizi, doğru cilt tipi için ne tür maskeler uygulayabileceğinizi önermek ve bu konudaki sorularınızı cevaplamak için 8 Kasım Çarşamba, saat 17:00-19:00 arası KizlarSoruyor #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde olacağım.

Sorularınızı merakla bekliyorum, görüşmek üzere ;)
Ben Selen Esener, güzellik ve doğal maskeler ile ilgili #uzmanlarcevapliyor etkinliğinde sorularınızı alabilir miyim?