Dermokil in maskesi hakkında

damnGirl
Dermokil in ürettiği maske var ya onu aldım kullanıyorum bir fark yok sanki cildim aynı ölü hücreleri temizliyor vs vs diyor ürün üstünde bu ürünü eczanedeki cilt uzmanı cildmi kamerayla inceledikten sonra verdi. kullanıp yararını gören varmı? sivilce gecirmiyo

acaba bu kadın eczaneyle anlasmalımı bna 27 lirayı durduk yere soktular .d

fikri olan yazsın kafam karstı siz ne önerirsinz doğal bir ürün isityorum
Dermokil in maskesi hakkında