Midilli Adasında 5 büyüklüğünde deprem oldu! Dün geceki depremi hissettiniz mi, hangi şehirden hissettiniz?

gnl_1998

Ege Denizindeki Midilli Adasında 04:52 sularında 5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Afad'ın yaptığı açıklamaya göre saat 09:39'da da Ege Denizinde 4.8 büyüklüğünde deprem oldu. Siz depremi hissettiniz mi?

Şu an Bursa görükledeyim gece 5gibi bi sallandım ama rüya mı gerçek mi anlamadım

Bursa'dan hisseden çok olmuş.

Güncellemeler
1 yıl
Tekrar olmuş hisseden?
Midilli Adasında 5 büyüklüğünde deprem oldu! Dün geceki depremi hissettiniz mi, hangi şehirden hissettiniz?