11 gü

Yargıtay, 8 yaşındaki kızını sevgilisiyle ilişkiye zorlayan anneye beraat istedi.. Bu durum iğrenç değil mi?

7_Kocali_Hürmüz
Düzce’de yaşanan iğrenç olayda, 8 yaşındaki kızını birlikte yaşadığı A. G. ile ilişkiye girmeye zorlayan, ikna olmayınca da darp eden anne için Yargıtay 14. Ceza Dairesi beraat istedi!
Yargıtay, 8 yaşındaki kızını birlikte yaşadığı A. G. ile ilişkiye girmeye zorlayan, bu amaçla kızını döven ve cinsel içerikli film izleten anne F. Ü.’ye “cinsel istismar suçuna teşebbüs” suçundan verilen 9 yıl 4 aylık hapis cezasını bozdu…
“Beni Ne Kadar Seviyorsun, Öz Kızını Yatağıma Sokabilir Misin?
Kararda, sanıkların eylemlerinin “Hazırlık aşamasında kaldığı ve teşebbüs aşamasına ulaşılmadığı” vurgulandı. Yargıtay Ceza Genel Kurulu da dairenin bu kararını onayladı. Bu karar sonrası yeniden yapılacak yargılamada her iki sanık beraat edecek.
Dava dosyasına göre olay 2011 yılında Düzce’de yaşandı. Evli ve üç çocuk annesi F. Ü.’nün aynı işyerinde çalıştığı A. G. ile evlilik dışı ilişkisi başladı. A. G. bir süre sonra F. Ü.’ye “Beni ne kadar seviyorsun, öz kızını yatağıma koyabilir misin?” diyerek, 8 yaşındaki kızı ile ilişkiye girmek istediğini söyledi.
Cinsel İçerikli Görüntüler İzletip İkna Etmeye Çalışmış!
Sevgilisinin isteği üzerine F. Ü., kızını sevgilisi ile ilişkiye girmesi için ikna etmeye çalıştı. Kızına cinsel içerikli görüntüler izleterek oyunmuş gibi olayı anlatan F. Ü., ikna olmayan kızını da uzun süre darp etti.
Gelen bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri ikilinin telefon trafiğini takibe alınca 8 yaşında küçük kıza kurulan tuzak ortaya çıkarıldı...

Alıntı
Güncellemeler:
11 gü
Diyenin Profiline bak Resmine bak ismine bak diyen Sapık kız, konuyla ne alakası var? Ayrıca profilimde ne var , Rumuzumda ne var? Bu kadar kör cahil olmayın..

Konu gerçek mi, ciddi olamazsın diyenler, Sağıkça mesaj atanlar, Dötümden element uydurmadım, aşağıda Linki var, gidin araştırın konuyu.. Bana denk geldi ve iğrenç buldum paylaştım.. Nasıl bir beyin yapısı var bazılarında? Demek ki konuyu doğal buluyor aynı zihniyetde ki bir şey bulamayıp bana sarıyor.. Çoğunuz bu kafadasınız işte.
Yargıtay, 8 yaşındaki kızını sevgilisiyle ilişkiye zorlayan anneye beraat istedi.. Bu durum iğrenç değil mi?
56
48
Görüşünü yaz