Irak ve Suriye tezkeresi Meclis'ten geçti CHP neden hayır dedi?

ƘıȤıԼЄԼMƛ
Merhaba,

HDP zaten saymıyorum onlar zaten Ülke menfaatlerine olacak herşeye karşı, onların ne olduğu belli ama beni Cumhuriyet Halk Partisi şaşırttı, yani biraz kendi ayağına kurşun sıkıyor bunu görüyorum. Terörü destekliyor diyen insanlara fırsat vermiş oluyor.
Irak ve Suriye tezkeresi Meclisten geçti CHP neden hayır dedi?
Birde Kemal Kılıçdaroğlu dürüst adam olabilir ama her defasında oğlunu askere göndermesini kullanmasını doğru bulmuyorum kabul ediyorum hiç bir milletvekili çocuğu gitmedi ama bunu malzeme yapmak gereksiz geliyor.

Irak ve Suriye'ye asker göndermeyi içeren tezkerenin süresi, CHP ve HDP'nin "hayır" oylarına karşı AK Parti, MHP ve İYİ Parti'nin "evet" oylarıyla 2 yıl daha uzatıldı.

#ƘıȤıԼЄԼMƛ

#Tezkere

27 Ekim 2021 Çarşamba Saat 17.35Irak ve Suriye tezkeresi Meclis'ten geçti.
Irak ve Suriye tezkeresi Meclis'ten geçti CHP neden hayır dedi?