3 ay

Aşı karşıtları Üsküdar'da miting düzenledi, nöroşirurji uzmanı: Asla ve kat'a aşı olmayın! Böyle doktor olur mu?

Lapadulaa
Aşı karşıtı çevrelerin İstanbul Üsküdar'da düzenlediği "Plandemi büyük buluşması"nda, halka aşı olmama çağrısı yapılırken aşı yapan hekimler de açıkça hedef alındı.

Konuşmacılar arasında yer alanlardan biri de nöroşirurji uzmanı Dr. Bilgehan Bilge oldu. Bilge, yaptığı konuşmada kalabalığa "Asla ve kat'a aşı olmayın. Uçaklara bindirmesinler, AVM'lere sokmasınlar. Vallahi de billahi de 1 sene sonra bu kararlarından vazgeçecekler ve aşı olanlardan özür dileyecekler" diye seslendi. Bilge, konuşmasında daha da ileri gidip "Bu bir slogan ya da şaka değil; yargılanacaklar! Aşıyı vuran zacallı sağlık memurları, hemşireler değil hekimler yargılanacak. Yok 'benim haberim yoktu', 'ben devlet memuruyum', 'Sağlık Bakanlığından tamim geldi, genelge geldi, emir geldi', 'Ben o yüzden ruhsatsız bir maddeyi insanlar üzerinde uyguladım' demek gibi bir lüksü yok hekimlerin." ifadelerini kullandı.

İnsanları aşı karşıtlığına itenler üzerine dikkat çekmeyi ne kadar seviyorlar.. Hadi o zaman madem aşı olmayın diyorsunuz çaresini de söyleyin kuru kuru olmasın.
Güncellemeler:
3 ay
Aşı olmama diyen arkadaşlar kapanın evlerinize o zamanda sizin sorumsuzluğunuzu biz çekmeyelim.
3 ay
E şimdi bilim karşıtı bu doktor müsveddesini destekleyenler sizi Pakistan'a, Hindistan'a alalım çünkü o doktor oranın kafasında bilim düşmanı. İyi gelir oralar size.
Aşı karşıtları Üsküdar'da miting düzenledi, nöroşirurji uzmanı: Asla ve kat'a aşı olmayın! Böyle doktor olur mu?
45
59
Görüşünü yaz