Aşı sırası gelmiş olan yakınlarınız aşı oldu mu?

ismimhakan u
Cumhurbaşkanı 3. doz aşı olduğunu açıkladı
Cumhurbaşkanı 3. doz aşı olduğunu açıkladı
Bol miktarda aşı gelmesiyle birlikte 50-55 yaş ve üzeri gruplarla öncelik sırasında olanların aşılamalarına devam ediliyor. Biraz önce bir haber sitesinde Cumhurbaşkanımızın "Ben 3 aşımı oldum, bir de antikor yükseldi mi yükselmedi mi bununla ilgili adımı attım." açıklamasını okudum. Tabii ki ülkenin Cumhurbaşkanı ve diğer yönetim kademesindekiler ilk aşılananlardan oldukları için 3. doz aşılanma zamanları da geliyor. Muhtemelen tüm vatandaşlara (isteyenlere) 3. doz uygulaması yapılacak.

Ben bugün ilk doz BioNTech aşımı oldum. Benden yaşça büyük olan akrabalarımın hepsi aşılandılar. BioNTech aşısını olmak için hastaneye gittiğimde, "6 kişilik grup tamamlandığında aşılama yapacaklarını" bildirdi görevliler. Ben de bunun üzerine beklemeye başladım. Tam 2,5 saat sonra 6. kişi geldi ve aşımızı yaptılar. İzmir gibi kalabalık bir şehirde 6 kişinin aşıya gelmesi 2,5 saat sürdüğüne göre, insanların aşılanma konusunda çok da hevesli olmadıklarını düşündüm.

Sizler veya yakınlarınızın aşıya yaklaşımlarınız nedir? Aşınızı oldunuz mu? Daha sıranız gelmedi ise, sıranız geldiğinde aşı olacak mısınız?

Tarih : 01.06.2021 Saat : 23:55
Aşı sırası gelmiş olan yakınlarınız aşı oldu mu?
4
2
Görüşünü yaz