18 yaş altına sokağa çıkma yasağı ve özel araçlara trafik yasağı gelebilir! Yetki sizde olsa, yasaklarınız ne olurdu?

ZodiacK u

Koronavirüse karşı İstanbul’da ekstra önlemler yolda. Sokağa çıkma yasağı yaşı 65’ten 60’a inebilir, kısıtlama 18 yaş altını da kapsayabilir. İstanbul’da özel araçlara trafik yasağı da gündemde.. Kaynak

18 yaş altına sokağa çıkma yasağı ve özel araçlara trafik yasağı gelebilir! Yetki sizde olsa, yasaklarınız ne olurdu?
Ve bu yasakların yüksek ihtimal yakın zamanda yürürlüğe gireceği söyleniyor. Peki ya başka ne gibi yasaklar gelmesini isterdiniz? Mesela yetki sizde olsa, kurallarınız ne olurdu?
18 yaş altına sokağa çıkma yasağı ve özel araçlara trafik yasağı gelebilir! Yetki sizde olsa, yasaklarınız ne olurdu?