Türkiye, dünyanın en mutsuz 4. ülkesi! Siz mutlu musunuz, değilseniz de sebebi nedir?

AylakMomo
Türkiye, dünyanın en mutsuz 4. ülkesi! Siz mutlu musunuz, değilseniz de sebebi nedir?
Gallup araştırma şirketinin yaptığı, 2019 yılı Küresel Memnuniyet Araştırması'nda, Afganistan, vatandaşları "en az olumlu deneyim yaşayan" ülke oldu. Türkiye ise "Olumlu Deneyim Endeksi" listesinde 50 puanla sondan dördüncü sırada yer aldı.
Türkiye, dünyanın en mutsuz 4. ülkesi! Siz mutlu musunuz, değilseniz de sebebi nedir?