Kapat

Muhasebeci kız ve zavalı mühendis

merebalar arkadaşlar. bu siteye sırf kafamdaki bu soruya yanıt bulmak için öye oldum.hikayem şöyle.

Ben şantiyelerde çalışan bir elektrik mühendisiyim. bekarım. Şantiyelerimizden birinde bir muhasebeci kız vardı beni acayip kesiyordu. bizim ekip arkadaşları bu kız senle ilgileniyor filan dedi. ben herhalde diger kızlar gibi buda beni havalı buluyor diye bakıyor diye düşündüm buşamadım. dikkat deger bir tarzım vardır.

Bir gün muhasebeye işim düştü. ben muhsebe şefiyle konuşurken kızın bana sinirli söylendiğini duydum. çok ilginçtir hiç muhattap olmadıgım biri bana laf atıyor. Neyseki odadakiler onu kale almadı duymamış gibi davrandı. Bende orda cevap vermedim.

kendi kendime düşündüm bu kız neden bana hiç alakam olmadıgı halde laf atar diye. bu mesele 2 gün kafamı kurcaladı. o sırada ben bu meseleyi çözeyim derken bundan hoşlanmaya başladım olay düşünmekte bitiyormuş. neyse bzim muhasebeciden ismini ögrendim isminden facebook una baktım. Aşka inanmıyorum, aşk yalan filan yazmış. ilşiki durumu belirtilmemiş. Bende kendisinden hoşlandıgımı yazdım güzel bir kızda. iltifatlarım için teşekür etti. Hayatında başka biri olduğunu söyledi. Bende mutluluklar diledim.oda teşekür etti. konuşmamız bitti.

... Buraya kadar herşey normal...

aradan 4 ay kadar bir zaman geçti. ben yine muhasebeye gittim busefer bunla konuşmadım bizim firmanın işlerine o baktıgı halde muhsebe şefiyle muhatap oldum. Şntiyede dedikodu olur diye kızlarla pek muatap olmam. kısa bir bakıştık. dışarda da hala beni kesiyordu.bende niyet sorgulama amaçlı yeni bir mesaj attım. Belki fikri degşmiştir diye filan. onu çok farklı gördügümü beni çok etkiledigini yazdım sadece. bana cevap atmadı. gidip beni taciz ediliyorum diye şikayet etmiş. Yerin dibine girdim. birde mesajlarımıda okutmuş şikayet etigi adama. onuda geçtim bazı arkadaşlarına da benden bahsetmiş belkide mesajlarımı okutmuş. benim özerimden pirim mi yapmaya çalışıyor acaba. Kız karadenizli 30unu geçmiş havalı bir tip. Bu duruma açıklama getirebilecek bir bayan arkdaşımız var mı acaba?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• dediğin gibi senin üzerinde prim yapmaya çalışmış ve başarmışta

oyun oynamış belli

bi nevi ego tatminide diyebiliriz

bazen ön yargılı olmak çok daha iyidir

kimseye hemen aldanmamak gerekir

dikkatli olursan bundan sonra iyi edersin çünkü böyleler bir sürü etrafta

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• bence kız salak biriymiş burnu havada saçma davranmış ya da mantıklı değil davranışları veya sen kzıın sana karşı olan tavırlarını yanlış anlamışta olabilirsin ama sonuç olarak sağlam bir karakter olsaydı öyle davranmazdı

0|1
    0|0
  • Dengesizin teki napmaya çalıştığını anlamadım uzak dur

0|0
    0|0
  • kaşar

0|1
    0|1
    • bu hoş bir kelime olmamış. namuslu bir kız oldugunu söylemeliyim.

• Sen ondan hoslanmaya basladoin cunki sana digerlerinin davrandigi gibi sevgi veya ilgi ile davranmadi AMA unutma ki dikkatini onan yönlendirmen icin baska bir plan yapmisti. Gösterip de vermemek de denilebilinir. Bu yuzden sen onun senden hoslandigini dusundun ve bundan cesaret alarak yazdin, tam olarak ne yazdigini bilmiyorum ama sonucda yazmanin en buyuk sebebi merakindi, onun sayesinde beyinde yer etmis sorularin cevabini aramakdi... Seni elestirenlere bunu söyleyebilirsin, yani gercegi... Evet ondan hoslandigini saniyorsun ama aslinda bu ulasamadigin icin ve kafandaki sorulara cevap bulamadigin icin ve sen bu sorunu cözene kadar o kiz hep senin aklini kurcaliycak malesef.

0|1
    0|0
    • Yanlıyorsun arkadaşım. gerçekten sevdim.ben düşününce severim. sevdigim birini de unutmak için düşüncelierimi blok ederim. ama çabuk seven bir tipim. balık burçlu olmamdan kaynaklanır buda. bugün özür dileyip, beni sevdiğini söyleyecek olsa onla evlenmeye hazırım. ama bu imkansız tabi. Ama dengesiz bir davranışıda bunu arkadaşlarıyla paylaşması. o yazılanların orda kalması gerekirdi. onun yüzünden benle ilgilenen başka mühendis arkadaşlardan da oldum.

• Biz boylelerine salak deriz aramizda...Simdi bunun hayatinda biri var belli senden de hoslanmis bakismizsiniz Ama biri oldugu icin sadece baka bilmis sen de olaya girisince g*tu yememis iste baskalarina ona baktigini soylersin diye de gitmis sikayet etmis haspam

1|1
    0|0
    • Sonradan ögrendim benzer bir olay benden öncede yaşamış. ne olmuş bitmiş bilmiyorum ama buna yazan çoçugu işten atmışlar.

• Soylemesi ayip kiz ib*enin tekiymis iste demmekki bedenle kasar olunmuyo fikirle bakisla bile o*ospu olmak mumkun bu kiz da bunun delili iste

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaş nedir bu mühendislerin çektiği yaw :) okulda yalnızlar şantiyede yalnızlar. Kardeşim kız senin üzerinden prim yapmaya çalışmış hiç takma boşver sorun olursa üst makamlara olayı anlatırsın olur biter hatta kız bu durumu daha da dillendirmeden çık bir üstüne anlat meseleyi ki kız prim yapamadan sap gibi kalsın ortada hem kendi üzüntünüde bertaraf etmiş olursun...

0|1
    0|0
  • Hacı.. Kızlar bazen öyle saçma şey yaparlar. Sebebini biz erkekler çözemeyiz ama onlar için bin türlü haklı sebep vardır. Kiz bence puan toplama peşindeydi..

Bırak o salağı, ne hali varsa görsün..

0|0
    0|0
  • Senle ilgilenmiyor fakat sanırım gözleri şehla olduğu için yanlış yöne kayıyor. Bu kadar yazıyı okuyan bir erkek olarak yazmak istedim. :)

0|0
    0|0
  • Özer please .

0|1
    0|0
  • uzak dur .şeytan ve kadın bazen rol değiştirir..

0|0
    0|0
  • Bu kız bildiğin salak ya. Hani kezban deriz ya aramızda bazı kızlar için bu bildiğin önde bayrak tutanı. :D Koy ver gitsin bunu. Onu düşünürken harcadığın zamana yazık :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...