2 yıldır yalnızım.. Karşıma gerçekten sevebileceğim birinin çıkmaması normal mi?

sadece 1 ilişkim oldu o da saçma sapan birşeydi zaten. Ondan sonra kimse girmedi hayatıma, ben aşık olmak istiyorum gerçekten sevebileceğim birini istiyorum hayatımda.. Yuva kuracağım birini istiyorum. Ama yok.. Kimse yaklaşmıyor bana. Hava atmak gibi olmasın ama güzel ve dikkat çeken bir kızım, yinede kimse yaklaşmıyor.. Tam olacak diyorum olmuyor.. Yaklaşmıyorlar..Normal mi bu?
Güncellemeler:
Hey Allahim :D burdan biriyle tanismak icin sormadim bu soruyu guldurmeyin gece gece hahhahahaha

0|0
321

En İyi Erkek Görüşü

• Normal...

Neden normal dersen

-Eğer insanlar arasında pasif isen, girişken değilsen

-Kendini farkettiremiyorsan

-Sosyal birisi değilsen

-Etrafına "- Benim bir sevgilim var veya ilişki filan istemiyorum" gibisinden bir izlenim bırakırsan

-Bulundugun konum çok rutin bir yerse

Etkiler her yönden...

BU AŞAMADA KENDİNİ AŞMAN LAZIM İŞTE..

Mesela evden çık, alışveriş yap, arkadaşınla cafelere git..

Okulda girişken ol, ortam içinde muhabbetlere tartışmalara katıl, çekingenliğini aş..

Daha güleryüzlü ve dik duran bir kız ol...

Kendine küsme, kendine küstükçe sana küserler...

Evet güzel biri olabilirsin, dikkat çekici birisi olabilirsin ama yetmiyor...

Mesela yoldan bir erkek geçse, 1 sene boyunca aynı yoldan geçerken seni görse, sen bakmasan veya sadece kısa bakışlar atsan adım atamaz... Çünkü bir sebep yok yanına gelmeye, bir bahane de yok...<<<--- Bu örnekti sadece

Aslında keşfedilememek ve farkedilememek asıl problem, aslolan bizim kendimizi farkettirmemiz

O yüzden ki

-TOPLUM İÇİNDE DAHA AKTİF

-ARKADAŞ,ÇEVRE,İŞ,OKUL ORTAMINDA DAHA GİRİŞKEN OL

-SOSYAL FAALİYETLERE KATIL, KURSA GİR

-İŞYERİNDE DAHA GİRİŞKEN VE DAHA HAREKETLİ OL

-DAHA GÜLERYÜZLÜ OL, YANİ YÜZÜNE BAKILDIGI ZAMAN "- Bi selam vereyim, çok anlayışlı birisine benziyor" gibisinden desin içinden...

-KENDİNE GÜVEN, GÜÇLÜ OL

-KENDİNİ İYİ İFADE ET, İLETİŞİMİNİ GÜÇLENDİR

Ve umudunu yitirme, zamana bırak : )

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence üzülecegine sevinmelisin !

Her sana yaklasanin senden birseyler isteyecegini sakin unutma.

O yasacagin olaylar sende derin üzüntüler birakmaz mi ?

Sen gercekten seversin ama sevilmedigini cok gec anlarsin ... !

Her kadin ve her erkek "Kesinlikle" sevilip ve sevilmedigini hisseder, cünkü sevginin ölcüleri kesindir...

Ne yazik ki herkes sevgiden yana karsisindakinden kendi görmek istedigi seyi ariyor

Iste bütün hatalar burdan doguyor.

1|1
    0|0
  • Tamam yaa sen beni ariyormussun :)) çok secicisin demek tabi insan seçici olmalı doğru insanı bulana kadar önüne gelen herkes ile takilmamali sen doğrusunu yapıyorsun ama gerçekten buldugun zaman otur konuş onunla ciddiyetini birde birbirinizin isteklerine özen gösterin

0|0
    0|0
  • çok normal inan sadece sana özel bir konu değil bu aynı şey bende bende 1 yıl 2 yıl değil daha uzun süredir hatta bugün artık şunu düşünmeye başladım galiba kısmetim kapandı :)

0|0
    0|0
  • zamana birakmalisin bu durumu elbet seninde kismetin bir yerlerde bekliyordur.Acele edip hata etmemeni tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • ''hayırlısı'' umutsuzların tesellisidir yine de hayırlısı diyeyim. :D belki de çok güzel olduğun için cesaret edemiyorlardır.. :)

0|0
    0|0
    • belkide guzel degilimdir belkide ben yaniliyorum :D

• bilmiyorum yaa..

• umarım istediğin gibi birisi ile tanışırsın fazla diyecek bir şeyim yok artık benim :)

• Bir seyi cok istersen olmaz ummadigin anda sarkisi var yildiz tilbenim ummadigin anda biri cikar mutlu olursun uzulme ..

0|0
    0|0
  • Bu işler aramayla olmaz... Oluruna bırakman gerek... Arayış içinde olduğunda yanlış tercihler yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • O dediklerini ben de istiyorumda bazen kader koymuyor işte :((( ben de 38 yıldır yalnızım :(( netcez şimdi,

0|0
    0|0
  • Çok istiyorsan gel bana aşık ol . Bak bunu herkese yapmam :D

0|0
    0|0
  • Güzelliğin korku veriyordur. Özgüvenini toplayıp konuşamıyorlardır senle...

0|0
    0|0
  • gercekten sevenı kım kaybetmıskı sen bulasın ben bu yasıma kadar gormedım daha:)

0|0
    0|0
  • demekki başkalarının ilgisini çekmiyosun :D hava atmak gibi olmasında

0|0
    0|0
  • Öncelikle iyi geceler. Senin anlattigin hadise bende de var. 7 yil sadece bir kizi sevdim ve hiç çikmadik. O benim zamani mi caldi. Ve simdid ise önüme cikan kizla konusuyorum bana saçma geliyor aşk ve sevgi. Benim icin yani benim görüşümde aşk nikah masasinda başlar,mezaa kadar surer. Mantik bu,sevgilin olacak diyelm ki 2 -3 yil gezip tozacaksin sonra ayrlip baska biriyle evleneceksin. Bu kocan olacak adama cebren olmaz mi? Ahlaki degerlerin kaybolduğu bir ülkede yaşiyoruz malesef. Yeminle söylüyorum şimdi ki kizlar namuslu dürüst erkeklerden hoşlanmiyor. Nerde zirzop,soyka varsa nerde ahlaksiz varsa onlardn hoşlaniyorrrr.? Saygılarımla...

0|0
    0|0
    • Sana katiliyorum kardesim, zamanimizin kizlari (buyuk cogunlugu) ne yazikki nerede it kopuk var ondan hoslaniyor. Ben de ayni durumdayim, tipimiz mi kotu, meslegimz mi kotu ya da paramiz mi yok hayir, ama olmayinca olmuyor. Ben de biraktim artik aramayi napalim.

• Nihayetinde biz insanlar, doymayan mahluklariz... Eger senin bir sevgilin olsaydi dikkatini cekerim sevgili diyorum. 1 yil sonraa evlilige adim atmamis olsaaydnz, aldatma baslardi ya sen ya o aama ortada aldatilan birisi olurdu.

• Daha gencsin, moralini Bozma cikar elbet gonlunce biri

0|0
    0|0
  • Zaten herkes güzel burda anasını satim :D

0|1
    0|0
  • ya bende birini arıyorum istersen tanışalım :D

0|0
    0|0
  • sen sıralamayı yanlış yapmışsın ondan olmuyor.

0|0
    0|0
  • Cok icine mi kapaniksn soru bile gizliden gelmis

0|0
    0|0
  • :) ben 6 yıldır yalnızım

0|1
    0|0
  • güzelsen tanışabiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Normal. Aşkı ararsan bulamazsın, beklemediğin anda olan birşey bu. Beklediğin sürece çevrendekileri farkına varamazsın. Bu benim fikrim.

0|0
    0|0
  • bekle, sabret, elbette doğru insan karşına çıkacak. saçma sapan insanlarla zamanını, emeğini harcayana kadar sabret ve gerçek sevgiyi, evliliğe götürebileceğin bir ilişkiyi bekle. her seviyorum diyene de inanma. sırf hayatında birisi olsun diye yanlış şeyler yapma. yaşın daha genç ne fırsatlar çıkacak karşına. ve şuna emin ol ki, en güzel şeyler hiç beklemediğin anlarda karşına çıkar. arayış içinde olma, okulun ya da işin varsa onunla oyalan. bir bakacaksın hiç ummadığın anda mutluluk kapını çalacak... ümidini asla kaybetme ;))

0|0
    0|0
  • arayış içinde olursan öyle olur. birde arkadaş canlısı görün samimi ol ozaman kolaylıkla teklif gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...