Sevdiğim kişi bana olan hislerinde kararsız, ne yapmalıyım?

Evet arkadaslar sevdigim kiz beni sevip sevmedigi konusunda karasizmis ben ona senden hic vazgecmiyecem filan dedim bana vazgec istersen baskasini sev filan dedi bende yok filan dedim kiz bana bu siralar hic bir seye ciddi karar veremiyorum dedi kiz komsu kizi cok asik oldum ve bana asik olup olmuyusunda karasizmis kizla bu konuda baya konustuk sonuc zamana birakmak oldu kiza dedim bana bida baskasi lafini etme sen oyle diyince cok uzuluyoru tamam mi dedim tamam dedi bu konuda yardiminizi bekliyorum ne yapmaliyim?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• bir kız istemiyorsa kendine aşık etmen çok zor be kardeş. ama işi oluruna bırak ve bırakma ona olan aşkın seni kör etsin hep önde bayrağı taşıyan olma. sana istersen başkasını bul demesinin sebebi eminim sen onun sana karşı olan duygularını çok üstelemiş ve kendi istediğin tarzda cevap beklemişsin o da gereken doğruyu söylemiş özetle oluruna bırak ve seviyorsan aşık olduğunu fazla hissettirmeden anı yaşayıp oluruna bırak.

0|0
    0|0
    • Kardes kiza diyorum gercekten istemiyor musun beni bana bilmiyorum diyor kalbinde biraz bile olsa bir seyler yok mu diyorum bilmiyorum diyor ama ondan vazgecmeye niyetim yok sevmiyorum ya da istemiyorum demedi bir umut var ozaman kizla ayni okuldayiz ne yapiyum eskisi gibi mesaj atiyin mi?

• onun duygularını çok fazla üstelemeden sende onun sana yaklaştığı biçimde yaklaş mesajlaş konuş çay kahve vs içmeye davet et bunları yaparken de ısrarcı olma ne kadar ısrarcı olursan ayağı daha cok yer tutar ve hepten kaybedersin... benim acizane fikirlerim bunlar gerisi sana kalmış rast gele...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bi taraflarını kaldırma sonra dert olur

0|0
    0|0
    • Ne yapmaliyim cok seviyorum onu nasil kendime asik ederim?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş tm olarak benim yaşadığım şeyi yazmışsın şimdi yapman gerekeni söylim ben kız arkadaşımı sürekli arardım ama fazla iilgi görmezdim bana arkadaşlarım derdi hep fazla ilgileniyosun. Okadar ilgilenmezsen oda senden ilgi bekler ve sana yakınlaşır ama ben bunu yapamadım gerçekten çok sevdiğim için sonra benim dk bitti bir süre arayamadım bu sefer kız ilgi göstermeye başladı

0|0
    0|0
  • Daha + yüklü bir elementle birleştirip kararlı hale getir :D

0|0
    0|0
    • Cok komik ben adam gibi yorum bekliyorum espiri yapilmasini degil

• biz kadın gibi mi yorum yapıyoz len lavuk :D

Yükleniyor...